GTA 5 zdarma: Epic Games Store láká, za Grand Theft Auto 5 nezaplatíte nic

Další akce, na kterou Epic láká nové hráče.

Epic Games Store opět rozjíždí ve velkém akce, které mají přilákat další hráče k jeho používání. Tentokrát přichází s mimořádně lákavou nabídkou, protože zdarma poskytne jednu z nejprodávanějších her vůbec, kterou i dlouhé roky po vydání hrají miliony hráčů. Mluvíme zde o jednom z nejvydařenějších děl Rokcstar Games, kterým je GTA V.

Informace unikla včera na Twitteru, když se na malou chvíli objevil post, který právě GTA V zdarma zmiňuje, i přes jeho rychlé smazání se začal velmi rychle šířit internetem. Hra by měla být zdarma dostupná už nyní.

Buďte trpělivý a na stažení nespěchejte. Aktuálně (14.5. 18:30) jsou servery přetížené a mají výpadky. Akce bude trvat minimálně několik dní. Zatím si můžete prohlédnout galerii, kde je ukázka GTA V vylepšeného grafickými modifikacemi.

Akce podle všeho vyprší 21. května, takže máte na stažení celý týden. Hra už dříve byla dostupná například skrze Xbox Game Pass, ze kterého ale zmizela s příchodem Red Dead Redemption 2 na předplacenou službu. Pokud si nyní hru do Epic Games Store stáhnete, v knihovně už zůstane trvale. 

Nebude moc lidí, kteří by ještě GTA V neměli, a přitom po hře toužili. Ale najde se určitě ještě nemalé množství příležitostných hráčů, které může tato hra do Epic Games Store přilákat. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A