GTA 5 zdarma: Epic Games Store láká, za Grand Theft Auto 5 nezaplatíte nic

Další akce, na kterou Epic láká nové hráče.

Epic Games Store opět rozjíždí ve velkém akce, které mají přilákat další hráče k jeho používání. Tentokrát přichází s mimořádně lákavou nabídkou, protože zdarma poskytne jednu z nejprodávanějších her vůbec, kterou i dlouhé roky po vydání hrají miliony hráčů. Mluvíme zde o jednom z nejvydařenějších děl Rokcstar Games, kterým je GTA V.

Informace unikla včera na Twitteru, když se na malou chvíli objevil post, který právě GTA V zdarma zmiňuje, i přes jeho rychlé smazání se začal velmi rychle šířit internetem. Hra by měla být zdarma dostupná už nyní.

Buďte trpělivý a na stažení nespěchejte. Aktuálně (14.5. 18:30) jsou servery přetížené a mají výpadky. Akce bude trvat minimálně několik dní. Zatím si můžete prohlédnout galerii, kde je ukázka GTA V vylepšeného grafickými modifikacemi.

Akce podle všeho vyprší 21. května, takže máte na stažení celý týden. Hra už dříve byla dostupná například skrze Xbox Game Pass, ze kterého ale zmizela s příchodem Red Dead Redemption 2 na předplacenou službu. Pokud si nyní hru do Epic Games Store stáhnete, v knihovně už zůstane trvale. 

Nebude moc lidí, kteří by ještě GTA V neměli, a přitom po hře toužili. Ale najde se určitě ještě nemalé množství příležitostných hráčů, které může tato hra do Epic Games Store přilákat. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

10.  1.  2021 | |35 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play