GTA: Liberty City Stories - mafiáni do kapsy

Velmi plodná spolupráce vzniká mezi dvěma vývojářskými studii Rockstar North a Rockstar Leeds, přičemž poslední jmenované se zabývá výhradně hrami na handheldy. Společnost Rockstar Games s velkou pompou ohlásila vývoj nového dílu ze série Grand Theft Auto s názvem GTA: Liberty City Stories. Fanoušci těchto her jistě pochopili, že se po dlouhé době vrátíme na místo, kde naše putování začalo; v Liberty City. Studio Rockstar Leeds se zabývá nelehkým úkolem převést všechny přednosti celé série z velkokapacitních systémů jako jsou současné konzole a PC na daleko menší formát, konkrétně na relativně malý (na handheld však obrovský) displej Playstation Portable.

Gordon Hall, prezident společnosti Rockstar Leeds k tomu pak říká: "Hráčská očekávání jsou vždycky obrovská pokud jde o sérii Grand Theft Auto a my si jsme jistí, že můžeme vytvořit revoluční počin. GTA: Liberty City Stories bude nejintenzivnější titul pro systém PSP, který nepochybně nastolí nové standardy na tomto úžasném handheldu." Na tento podzim (přesněji 1.září hned po uvedení PSP v Evropě) se tak na nás chystá další várka takřka nekončící zábavy s vysokými ambicemi; přítomnost profesionálního dabingu, nadupaného soundtracku a ostatních poznávacích znaků série je podle vývojářů zaručena. GTA: Liberty City Stories nabídnou to samé co na PC a konzolích, avšak v kapesním provedení.

Zdroj: 1UP


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce