GTA V i po letech drtí prodejní žebříčky, už prodalo 110 milionů kopií

Prodeje GTA V se ne a ne zastavit.
GTA V i po letech drtí prodejní žebříčky, už prodalo 110 milionů kopií

Take-Two se zase po čase pochlubilo prodejními výsledky svých zásadních herních pecek a rozhodně je čím se chlubit. Čísla mají obě hry totiž vskutku úctyhodná. Red Dead Redemption 2, které vyšlo minulý rok na podzim už vyexpedovalo 24 milionů kopií. To znamená, že Red Dead za poslední tři měsíce prodalo milion kopií. V únoru to totiž bylo 23 milionů kusů. Zatím stále zůstává otázkou, jestli se nakonec westernová akce dostane i na počítače, protože jejím prodejům by to rozhodně prospělo.

Životopis jednoho z vývojářů možná vyzradil Grand Theft Auto 6

Životopis jednoho z vývojářů možná vyzradil Grand Theft Auto 6

V případě městské akce GTA V potom můžeme jenom s podivem kroutit hlavou, protože prodat 110 milionů kopií hry je opravdu nevídaný výkon pro kteréhokoliv vydavatele. Po dosažení tohoto milníku tak opět vyskakuje v mysli mnoha lidí otázka, kdy se to zastaví a odpovědí zřejmě bude, že až v době, kdy vyjde GTA VI. O něm už se nějakou dobu hovoří, ale jestli to je následující projekt Rockstaru zatím nevíme.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A