GTA V se zítra poprvé ukáže v záběrech ze hry, bude i na GamesComu

Vydavatelská společnost Take-Two oficiálně potvrdila účast titulu Grand Theft Auto V na největší evropské herní akci GamesCom. Dále taktéž uvedla, že vzducholoď nebude exkluzivním přídavkem u sběratelských edic.
GTA V se zítra poprvé ukáže v záběrech ze hry, bude i na GamesComu

Datum vydání jedné z nejočekávanějších her na současnou generaci konzolí, Grand Theft Auto V, je na spadnutí a vedení Take-Two pro fanoušky připravilo další zajímavé informace. Tou nejradostnější je oficiální potvrzení účasti na akci GamesCom, kam dovezou spousty nových informací. Přítomno by mělo být pochopitelně i hratelné demo, tedy doufejme. Nutno podotknout, že se zde objeví i borci z Valve, což tuhle výstavu dohromady dělá zase o něco zajímavější.

970088_10151767264495097_917640839_n.jpg

Druhou potvrzenou informací je i hodně omývaná vzducholoď "Atomic Blimp", která byla oznámená jako bonusový přídavek pro majitele sběratelských edic. Potvrzeno bylo, že se nejedná o exkluzivní obsah a k dostání bude pro všechny. Ovšem majitelé zakoupených zmíněných sběratelských edic dostanou kód ke stažení, ostatní si ji budou muset hezky dokoupit.

Taktéž byl oznámen nový gameplay trailer, který se ukáže světu už zítra ve čtyři hodiny odpoledne. Takže nezapomeňte navštívit Doupě.