GTA V si pořídilo už 130 milionů hráčů, daří se i Red Dead Redemption 2

Chvíli poté, co GTA V způsobilo poprask na Epic Games Store se Take-Two pochlubilo aktuálními čísly. Hru už má přes sto třicet milionů hráčů.
GTA V si pořídilo už 130 milionů hráčů, daří se i Red Dead Redemption 2

Take-Two se podělilo o data z prodejů svých dvou největších značek současnosti. Celkově se společnosti v posledním kvartálu dařilo nadmíru dobře a výjimkou nebyly ani oblíbené tituly GTA V a Red Dead Redemption 2. Od svého vydání v roce 2013 se podařilo GTA V prodat již 130 milionů kopií a stalo se nejlépe prodávanou hrou dekády v USA. Ani divokému západu v Red Dead Redemption 2 se nedaří vůbec špatně. Hra má momentálně na kontě 31 milionů prodaných kopií.

GTA 5 zdarma: Epic Games Store láká, za Grand Theft Auto 5 nezaplatíte nic

GTA 5 zdarma: Epic Games Store láká, za Grand Theft Auto 5 nezaplatíte nic

Kromě prodejů her je společnost spokojená i s tím, jak se daří vydělávat prodejem předmětů ve hrách. Nejvíce v této oblasti vydělává GTA Online a NBA 2K, které se svými mikrotransakcemi nechvalně proslavilo. Mnoha hráčům to ale očividně nevadí a vydavateli tedy také nemusí. Take-Two se také zavázalo k tomu, že podpora GTA Online i Red Dead Online bude nadále pokračovat, takže pokud máte v oblibě jednu z těchto dvou akčních her po internetu, nemusíte se v dohledné době bát, že byste už nedostali nový obsah.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole