Hry zadarmo nebo se slevou: Grand Theft Auto V zdarma a hordy zombíků

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Games Store - Grand Theft Auto V zdarma

Zase jednou máme na Epicu velkou akci a tentokrát je to opravdu něco pořádného. Kdo by to byl čekal, že do rozdávání her zdarma se zapojí i studio Rockstar Games se svým posledním dílem série Grand Theft Auto.

image.png

Letos pátý díl oslaví sedmé výročí od vydání na minulé generaci konzolí. I přes to, že už má svoje roky, tak se má stále čile k světu. Příběhovou kampaň už sice většina hráčů zná, ale GTA V se daří především díky multiplayeru, který Rockstar neustále podporuje. 

V naší zemi si sice kvůli našim zákonům například nezahrajeme ve zdejším kasínu, ale valná většina obsahu i přes to zůstává přístupná pro všechny. V posledních letech se také velmi rozmohl trend role-play, který uspěl mimo jiné díky modifikaci FiveM.

Opět máte týden na to, abyste tuto hru zařadili do své knihovny na Epicu. V posledních týdnech je ale podmínkou, že na svém účtu musíte mít dvoufázové ověření, jinak se ke hrám zdarma nedostanete.

Speciál: 10 let Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V slaví deset let. GTA 5 se začalo prodávat 17. září 2013, tenkrát pro PS3 a Xbox 360. O rok později přišel port pro PS4 a Xbox One a v roce 2015 také verze pro Windows. Je to úspěšná akční hra s otevřeným světem, která se odehrává ve smyšleném současném světě inspirovaným Jižní Kalifornií a hráči se dostávají do role kriminálníků. Hra zaujala svým rozsahem, pestrostí, zábavností i vysokou úrovní grafického zpracování.

Diskuze (1) Další článek: State of Play: sledujte premiérové záběry z akce Ghost of Tsushima

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,