GTA zase u soudu

Grand Thef Auto je znovu u soudu - ale protentokrát ne na křesle obžalovaných. Tentokrát je tomu jinak - jistý Američan byl obviněn z toho, že falešně vyvolal poplach svým výkřikem o bombovém útoku. Muž se ale hájí tím, že se jen snažil překřičet do telefonu spolupracovníka, aby mohl poradit známému, který právě hrál GTA.

Podle místního tisku muž telefonoval z restaurace, kde pracoval jako kuchař, když z ničeho nic řekl "There`s a bomb in the building. There`s a bomb in the building. Everyone needs to get out!". Jeho spolupracovník okamžitě zalarmoval šéfa směny a ten zavolal policii, nechal restauraci evakuovat a následně ji prohledali experti na výbušniny. Ti ale nic nenašli.

Kuchař byl následně obviněn z vyvolání falešného poplachu o přítomnosti bomby nebo jiných výbušnin (v USA momentálně velmi ožehavé téma), za který může být odsouzen až na 15 let vězení. Momentálně je vyšetřován na svobodě po složení kauce ve výši 5.003 dolarů.

Otázkou je jen jedno: Kde a ve kterém GTA by se dal tento výkřik použít jako návod pro právě hrajícího člověka?

Zdroj: Eurogamer


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A