Guana Snowboarders Xtreme – zběsilá jízda na sněhu

Byla zima, všude kolem vás létaly vločky sněhu, mráz jste tehdy přes silnou vrstvu oděvu ani necítili. Byl to jeden takový obyčejný zimní den, kdy jste se vypravili do hor. Jen vy, vaše prkno a kilometry sjezdovek čekajících na to, až je pokoříte. Takto nějak by mohla začínat dnešní plná hra s názvem Guana Snowboarders Xtreme.
Guana Snowboarders Xtreme – zběsilá jízda na sněhu
Byla zima, všude kolem vás létaly vločky sněhu, mráz jste tehdy přes silnou vrstvu oděvu ani necítili. Byl to jeden takový obyčejný zimní den, kdy jste se vypravili do hor. Jen vy, vaše prkno a kilometry sjezdovek čekajících na to, až je pokoříte. Takto nějak by mohla začínat dnešní plná hra s názvem Guana Snowboarders Xtreme.

Nevím čím to je, ale mám dojem, že na poli freewaru se za poslední dobu urodilo hodně her, jež si vzaly na mušku simulaci jízdy na snowboardu. Některé jsou velmi kvalitně provedené a většinou jsou 3D, avšak dnes si představíme ne moc dobře technicky provedený kousek s názvem Guana Snowboarders Xtreme, který byl dělán ve Flashi.

Guana Snowboarders XtremeGuana Snowboarders Xtreme

Tato hra je určena hlavně k propagačním účelům jedné anglické firmy, protože zde autoři spojili příjemné s užitečným a vy si nejenom, že máte možnost si skvěle zajezdit a odreagovat se, ale vy také můžete vyhrát snowboard, když váš čas, za který projedete danou trať bude dostatečně malý na to, abyste mohli soupeřit s ostatními hráči celého světa.
V menu hry máte možnost si zvolit jednoho ze dvou jezdců (muž nebo žena), se kterým se vydáte na závod. Podle mého názoru váš výběr na hru nemá žádný vliv, a tak se můžete řídit čistě vaší náklonností k jednomu či druhému pohlaví. Samotná hra probíhá tím způsobem, že vaším úkolem je v co nejkratším čase projet zadanou trať a vyhýbat se překážkám ve formě stromů, jam a kamenů, jež se občas na cestě vyskytnou. Váš jezdec je po celou dobu umístěn vprostřed herní obrazovky a pozadí se roluje nahoru. Je docela omezen tím, že může vykonávat pouhé tři (resp. čtyři) pohyby – zatáčet doleva, doprava, jet dolů, skákat. To opravdu není mnoho. Já od hry očekával o něco více a musím se přiznat, že jsem byl v tomto ohledu docela zklamán.
Guana Snowboarders XtremeGuana Snowboarders Xtreme

Technické zpracování je jednoduché. Grafika je na první pohled docela pěkná, nicméně po krátké době vám začne připadat značně stereotypní. Hudby také není mnoho, všehovšudy je jen v menu a ve hře jsou pak je značně odfláknuté zvuky. Má-li hru hodnotit z celkového hlediska, je to taková příjemná oddechová hra, u které budou nejvíce pobaveni mladší hráči.
Homepage: www.guana.co.uk.
Download (778 kB) zde; VypalCD zde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A