Guild Wars putují do lisoven!

Masivně multiplayerový RPG titul Guild Wars, o kterém jsme vás krátce informovali před několika dny a o němž vám brzy přineseme podrobné preview, se řítí do amerických obchodů (k dispozici by měl být příští týden). Debutová hra firmy ArenaNet však není úplně tou klasickou onlinovkou, na které jsme si v průběhu několika let zvykli. Kromě absence jakýchkoliv měsíčních poplatků nabízí i značně netradiční systém herních mechanismů. Drtivou většinu vašich nepřátel budou tvořit zástupci z řad ostatních hráčů, jenž se, stejně jako vy, budou sdružovat v různých klanech.

Právě gildy budou tvořit páteř celého systému, kdy se proti sobě budou vrhat zástupy postav z jednotlivých znesvářených klanů. Herní systém nebude zaměřen tolik na zdlouhavý kolotoč "levelování" jako v jiných MMORPG, namísto toho se zaměří spíše na jednotlivé schopnosti, které si vyberete před každým bojem. To bude probíhat jakýmsi karetním systémem, ne nepodobným hře Magic The Gathering. Více o tomto a různorodých charakterech se dozvíte v avizovaném článku.

  

Na pulty obchodů dorazí hra 28.dubna, v Evropě navíc i ve speciální verzi obsahující lákavý bonusový materiál (soundtrack, barevná obrázková kniha, program Teamspeak, headset od Logitechu a exkluzivní herní předmět Divine Aura).

Zdroj: Gamespot

Váš názor Další článek: Nový týden: Recenze Doom 3 datadisku

Témata článku: , , , , ,