Guitar Hero konečně na PC a Mac

Pokud mohou hráči na PC něco závidět konzolistům, jsou to zábavné hříčky s primitivním konceptem, které se poslední dobou začaly zabývat více a více hudební tematikou. Elite Beat Agents se zasloužili o opotřebování dotykového displeje handheldů DS, zatímco série Guitar Hero dělá z hráčů lokální rockové hvězdy každého hráčského doupěte. Po letech přichází hra se svým třetím dílem i na platformy PC a Macintosh – jejich majitelé budou moci konečně zapojit dodávanou plastovou kytaru do svého stroje a cvičit prsty ďábelskými akordy.

  

Guitar Hero 3: Legends of Rock přinesou 70 chytlavých melodií jak z bohaté rockové historie, tak ze současnosti. Nezasvěceným, latentním rockerům je záhodno připomenout, že hra staví na jednoduchém, ale vysoce návykovém vymačkávání akordů na replice kytary do rytmu licencovaných skladeb. Zkušeným kytaristou nicméně hráč být zdaleka nemusí. Guitar Hero hraní zjednodušuje a prostřednictvím songů postupně zvedá obtížnost, aby bylo přístupné nováčkům a zároveň představovalo výzvu pro pokročilé hudebníky. Vedle moderní grafiky a spousty přídavného obsahu nabídnou PC a Mac verze kompetitivní multiplayer, ve kterém budou hráči soupeřit v několika disciplínách. Legendy Rocku přijdou s plnou pompou na obrazovky již tento podzim.

  

Související informace (Guitar Hero 3: Legends of Rock):
Platforma: PC, Mac, Xbox 360, PS3, PS2, Wii
Žánr: Hudební hříčka
Výrobci: Neversoft Entertainment
Vydavatel
: Red Octane

Předpokládané datum vydání: 28. října 2007

Zdroj:TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A