Hackeři si hrají s Battlefield 2

Již včera se na fóru online FPS Battlefield 2 objevily zvěsti, že skupina hackerů odhalila mnohá slabá místa na serverech Electronic Arts, které se starají o statistiky v této hře. Poté, co zástupci Electronic Arts neodpověděli, rozhodli se útočníci k prvnímu kroku - pět milionů účtů má otevřený kompletní zbraňový arzenál bez ohledu na jejich hodnost a získané body. Zatím prý neví, co udělají příště, očekávají ale nějakou reakci ze strany EA.

  

A Electronic Arts opravdu zareagovali. Rozhodli se pouze zalepit dírku a vrátit vše do předchozího stavu s tím, že pokud vznikne některému z hráčů problém, má se obrátit na technickou podporu. Zatím to nevypadá, že by jakkoliv reagovali na hrozby útočníků, kteří ukazují slabá místa jejich ochrany dat. Můžeme tak asi očekávat delší válku, kterou ve své podstatě odnesou jen hráči. Zase je třeba hackerům přiznat, že zatím pouze otevírají nové možnosti a v plánu mají jen povyšování, ale i tak to může mnohým zkazit zážitek ze hry.

Zdroj: EA


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: další lednové slevy a Star Wars zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: další lednové slevy a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

15.  1.  2021 | |2 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce