Hackujte svět pomocí Watch Dogs WeareData

Už jste někdy toužili prozkoumat datovou strukturu velkoměst a vcítit se do role opravdového hackera, jak je tomu v titulu Watch Dogs? Díky webu WeareData máte možnost.
Hackujte svět pomocí Watch Dogs WeareData

Jak si jistě pamatujete z naší Facebookové stránky, Ubisoft už několik dní láká na tajemný web Watch Dogs WeareData, který se zničehonic ukázal na veřejnosti. Nikdo nevěděl, o co jde a co umí, jen bylo jasné, že má něco společného s očekávaným titulem Watch Dogs.

Dnešním dnem je web spuštěn a všichni mohou nahlédnout pod pokličku tajemství. O co že se jedná? WeareData je webová stránka, která hromadí veškerá data z několika světových měst, jako je Paříž, Londýn a Berlín, která jsou prozatím dostupná. Veškerá data jsou veřejně dostupná, ať už jde o sociální sítě, lokalizační služby či specifické webové stránky. Jde tedy jen o iluzi hackování tak, jak ji známe z titulu Watch Dogs, která je však značně působivá.

1372340288-wearedata-1.jpg 1372340288-wearedata-2.jpg

Co tedy můžete na webu dělat? Tak především jsou tři jmenovaná města dostupná ve fešném interaktivním modelu, který je napěchován informacemi. Přesně jako ve hře je tu vše úzce propojeno. V reálném čase můžete vyhledávat a sledovat dopravní informace, sítě, spotřebu elektřiny, umístění dopravních kamer, statistiky o zaměstnání, inflaci a ekonomice, informace o budovách, geografických lokacích a dalších prvcích.

Kromě toho je město naplněno i samotnými lidmi a informacemi o nich, což bylo umožněno díky sociálním sítím. V interaktivním modelu města tedy naleznete poznatky z Facebooku, Twitteru, Instagramu, Foursquare či Flickru, vše v reálném čase. Nutno podotknout, že se jedná pouze o data a informace, které jsou veřejně přístupné na internetu, takže se nemusíte bát, že by se vám někdo naboural do soukromí.

Zaujalo vás to? Tak na nic nečekejte a hopem na Watch Dogs WeareData.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A