Hackujte svět pomocí Watch Dogs WeareData

Už jste někdy toužili prozkoumat datovou strukturu velkoměst a vcítit se do role opravdového hackera, jak je tomu v titulu Watch Dogs? Díky webu WeareData máte možnost.
Hackujte svět pomocí Watch Dogs WeareData

Jak si jistě pamatujete z naší Facebookové stránky, Ubisoft už několik dní láká na tajemný web Watch Dogs WeareData, který se zničehonic ukázal na veřejnosti. Nikdo nevěděl, o co jde a co umí, jen bylo jasné, že má něco společného s očekávaným titulem Watch Dogs.

Dnešním dnem je web spuštěn a všichni mohou nahlédnout pod pokličku tajemství. O co že se jedná? WeareData je webová stránka, která hromadí veškerá data z několika světových měst, jako je Paříž, Londýn a Berlín, která jsou prozatím dostupná. Veškerá data jsou veřejně dostupná, ať už jde o sociální sítě, lokalizační služby či specifické webové stránky. Jde tedy jen o iluzi hackování tak, jak ji známe z titulu Watch Dogs, která je však značně působivá.

1372340288-wearedata-1.jpg 1372340288-wearedata-2.jpg

Co tedy můžete na webu dělat? Tak především jsou tři jmenovaná města dostupná ve fešném interaktivním modelu, který je napěchován informacemi. Přesně jako ve hře je tu vše úzce propojeno. V reálném čase můžete vyhledávat a sledovat dopravní informace, sítě, spotřebu elektřiny, umístění dopravních kamer, statistiky o zaměstnání, inflaci a ekonomice, informace o budovách, geografických lokacích a dalších prvcích.

Kromě toho je město naplněno i samotnými lidmi a informacemi o nich, což bylo umožněno díky sociálním sítím. V interaktivním modelu města tedy naleznete poznatky z Facebooku, Twitteru, Instagramu, Foursquare či Flickru, vše v reálném čase. Nutno podotknout, že se jedná pouze o data a informace, které jsou veřejně přístupné na internetu, takže se nemusíte bát, že by se vám někdo naboural do soukromí.

Zaujalo vás to? Tak na nic nečekejte a hopem na Watch Dogs WeareData.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 123 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 16 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
7 nejlepších historických zážitků, které můžete zažít ve hrách

7 nejlepších historických zážitků, kte…

Kingdom Come dokázalo v posledních dnech ukousnout solidní porci pozornosti. Není ale jedinou hrou, která se zaměřuje na středověk a věrohodnou historii. Pojďme se podívat na ty nejlepší alternativy.

20.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

21.  2.  2018 | | 18 N/A