Half-Life 2 bude díky modifikaci možné hrát ve virtuální realitě

Někdo modifikuje Alyx, aby ho šlo hrát bez virtuální reality a někdo zase upravuje Half-Life 2, aby ho ve virtuální realitě hrát šlo.
Half-Life 2 bude díky modifikaci možné hrát ve virtuální realitě

Half-Life: Alyx vzbudil mezi recenzenty a hráči nadšení a přinesl doposud nevídaný zážitek z AAA titulu ve virtuální realitě. Ukázal, kudy může vést v budoucnu cesta. Není tak divu, že modeři se již snaží o to, aby na VR bylo co hrát a přepracovávají do ní i stávající tituly, které doposud byly jenom a pouze na klasických monitorech. Moder Vect0r se rozhodl přesně takovou věc udělat s Half-Life 2, který převedl do enginu použitého pro Half-Life: Alyx a následně kromě vylepšeného kabátku přidal i podporu VR.

Zatím jde pouze o předváděcí demo, které si nemůžete ještě zahrát. V budoucnu si však nejspíše budete hru moci zkusit, pokud patříte mezi vlastníky setu pro virtuální realitu. "Vzal jsem původní mapu, předělal ji do Source 2 formátu a přidal do Half-Life Alyx. Při tom jsem do Alyx přidal také další věci z Half-Life 2," popisuje svůj výtvor Vect0r. Modifikace očividně ještě bude vyžadovat hodně práce, aby se v ní dalo opravdu efektivně bojovat o život, ale už teď vypadá vážně lákavě a hráči by po dokončení nového titulu mohli mít ještě alespoň chvíli co dělat. Zkusíte po dohrání Alyx i novou modifikaci?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

dnes | | 16 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A