Half-Life 3, Left 4 Dead 3 a Source 2 spatřeny v archívu Valve

Valve se naučilo číslici 3?!

Kdyby se měla vybrat tři nejlepší studia dnešní doby, tak by Valve mezi nimi určitě nechybělo. Proto se každá uniklá informace o jejich připravovaných hrách počítá a opomeneme-li nespočet divokých spekulací fanoušků, tentokrát by mohlo jít o podstatně záživnější materiál.

Malé chybové okno v programu Jira, který má za úkol sledovat chyby a různé bugy (jaká ironie), umožnilo šikovným ručičkám vytáhnout archív Valve. Ten obsahuje velký seznam připravovaných projektů zvučných jmen. Další příjemnou zprávou je, že informace přinesla fanouškovská stránka valvetime.net, která nepublikuje kdejakou prkotinu, ale většinou jen ty ověřené informace a spekulace.

HL3-2.png HL3-3.png HL3-4.png

V dokumentu se dočteme o enginu Source 2. Ano, tato zpráva je venku už dlouho, ovšem z dostupných detailů leze vyčíst, že vývoj už je v pokročilé fázi. Taktéž jsou zde zmínky o Steam boxu a projektu Fstop, o kterém zatím není znám vůbec žádný drb.

HL3-1.png Projects-FStop.png ProjectsSteamBox.png

Pochopitelně nový engine musí na trh doprovodit nějaká ta hra a z dílen Valve nechceme nic jiného, než konečně třetí pokračování kultovní střílečky Half-Life. Díky bohu dokument potvrzuje aktivní vývoj této pecky. Na hře dělá cca 42 zaměstnanců, což sice není nijak zvláště velké číslo, ale na druhou stranu Valve disponuje těmi nejlepšími vývojáři.

Left-4-Dead.jpg

Tou nejvíce překvapivou informací je pak vývoj Left 4 Dead 3, na němž dělá přes 68 zaměstnanců. Z toho vyplývá, že třetí pokračování této rubačky má teď ve studiu tu největší prioritu. Dočkáme se někdy pana Freemana?

Nejnovější komentáře