Half-Life 3, Left 4 Dead 3 a Source 2 spatřeny v archívu Valve

Valve se naučilo číslici 3?!

Kdyby se měla vybrat tři nejlepší studia dnešní doby, tak by Valve mezi nimi určitě nechybělo. Proto se každá uniklá informace o jejich připravovaných hrách počítá a opomeneme-li nespočet divokých spekulací fanoušků, tentokrát by mohlo jít o podstatně záživnější materiál.

Malé chybové okno v programu Jira, který má za úkol sledovat chyby a různé bugy (jaká ironie), umožnilo šikovným ručičkám vytáhnout archív Valve. Ten obsahuje velký seznam připravovaných projektů zvučných jmen. Další příjemnou zprávou je, že informace přinesla fanouškovská stránka valvetime.net, která nepublikuje kdejakou prkotinu, ale většinou jen ty ověřené informace a spekulace.

HL3-2.png HL3-3.png HL3-4.png

V dokumentu se dočteme o enginu Source 2. Ano, tato zpráva je venku už dlouho, ovšem z dostupných detailů leze vyčíst, že vývoj už je v pokročilé fázi. Taktéž jsou zde zmínky o Steam boxu a projektu Fstop, o kterém zatím není znám vůbec žádný drb.

HL3-1.png Projects-FStop.png ProjectsSteamBox.png

Pochopitelně nový engine musí na trh doprovodit nějaká ta hra a z dílen Valve nechceme nic jiného, než konečně třetí pokračování kultovní střílečky Half-Life. Díky bohu dokument potvrzuje aktivní vývoj této pecky. Na hře dělá cca 42 zaměstnanců, což sice není nijak zvláště velké číslo, ale na druhou stranu Valve disponuje těmi nejlepšími vývojáři.

Left-4-Dead.jpg

Tou nejvíce překvapivou informací je pak vývoj Left 4 Dead 3, na němž dělá přes 68 zaměstnanců. Z toho vyplývá, že třetí pokračování této rubačky má teď ve studiu tu největší prioritu. Dočkáme se někdy pana Freemana?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |