Half-Life totálně zkonvertován

Jednou z konverzí absolutního akčního hitu Half-Life bude hra jménem Chemical Existence od týmu Red Genesis.

S hlavním hrdinou Reecem Maxem se budete ve 14 úrovních probíjet zdraví a životu nebezpečnými územími, namátkou třeba čínskou čtvrtí, chemickou továrnou nebo kanalizačními stokami, kde se dají čekat opravdu všelijaká individua. Máte však oproti nim dvě výhody – jednak nejste epizodní postavička, ale stěžejní postava, takže pravděpodobnost vašeho odpadnutí je menší než mizivá, a za další máte k dispozici všelijaké dopravní pomůcky (loď nebo džíp), které vám samozřejmě ledacos usnadní.

     

Takže zpátky k těm individuím. Pohybovat se mezi pouličními kriminálníky, nedůvěryhodnými policajty a zmutovanými krasavci neodhadnutelného původu vyžaduje odlišný přístup ke každému z nich. Tedy ani ne tak ke každému jedinci, jako k druhu. Potkáte-li se s novým nepřítelem, budete muset nejdřív zjistit, jaká taktika na něj platí a pak už se můžete kochat nadějí, že každé další setkání pro vás bude jen rutinní zabíjačkou. Ani přesila protivníků není v téhle hře důvodem k zoufalým telefonátům na linku důvěry, vždycky existuje možnost, že se vám podaří poštvat dva různé typy nepřátel proti sobě navzájem.

     

Bez pořádného vybavení byste to peklo pochopitelně nezvládli. Kromě osvědčených typů zbraní si vyzkoušíte i něco méně konvenčního jako třeba ostřelovačskou pušku. Při navrhování zbrojního arzenálu se ani tak nehledělo na realističnost, která je někdy spíš k vzteku, ale především na začlenění do prostředí. Všechny zbraně ze singleplayeru budou k dispozici i v multiplayeru. Autoři Chemical Existence se pyšní i tím, že se vám v jejich hře snadno může stát, že původně nepřátelský tvor se rozhodne přidat se na vaší stranu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce