Halo 2 určuje budoucnost herní propagace? 3D screenshoty!

Společnost Bungie, která pracuje pro Microsoft a vyvíjí asi nejočekávanější Xboxovou akci současnosti - Halo 2 - přišla s nápadem, který možná znamená budoucnost herní propagace. Protože to, co předvádějí, nejsou klasické screenshoty ani klasické trailery - Bungie přišli s nápadem přinést hráčům screenshot, který bude plně 3D. Samozřejmě se vším, co tato možnost přináší.

Sice nejsou první, kdo s tímto nápadem přišel (již dříve byl několikrát použitý k propagaci filmů jako Matrix, Spiderman nebo X-man), ale právě herní průmysl by mohl tomuto způsobu propagace nabízet nejširší možné pole uplatnění.

A kdo ví - třeba se ten nápad ujme a jednou takto budou vypadat i všechny trailery?

high-res screenshot (8,4 MB): Doupě
low-res screenshot (1,3 MB): Doupě

Screenshoty potřebují, abyste měli nainstalovaný QuickTime VR.

Zdroj: Homepage

Diskuze (4) Další článek: Nové obrázky z NHL 2005

Témata článku: , , , , , , , , ,Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách