Halo aneb tak úchvatnou grafiku jste ještě neviděli

8 nových obrázků z akčního Halo vypadá tak, jako by se autoři spletli a vytípali je z té nejlepší animace, kterou ve hře našli.

Má-li v horizontu několika příštích desetiletí dojít k válce mezi lidmi a mimozemšťany, předpokládám, že to nejspíš bude na Zemi. Vývojářům z Bungie však naše planeta možná připadala příliš těsná pro jejich umělecký rozmach, a tak zvolili za místo intergalaktického konfliktu planetu cizí. A dobře udělali, protože krajina (a nejen ta) na obrázcích vyhlíží tak dobře, že se člověk musí prorocky zamýšlet nad tím, jak budou hry vypadat za deset let. Podrobnější informace o Halo už jsem sepsala v dřívějším článku, takže než bych je tady znovu vypisovala, tak se radši podívejte sem. Mimochodem, jsou tam i nějaké starší screenshoty (stejně skvělé jako tyhle).

     

     

     

     

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole