Halo Infinite během hodiny nalákalo na Steamu do multiplayeru přes 100 tisíc hráčů

Multiplayer nového Halo rozhodně budí zájem.

Multiplayerový svět v tuto chvíli možná víří nejnovější Battlefield, jeho technický stav je však natolik katastrofální, že hráči neměli potřebu se nechat dlouho přesvědčovat a překvapivý start multiplayerou sci-fi akce Halo Infinite tak nalákal obrovský počet lidí. Na Steamu se přidalo během úvodní hodiny více jak 100 tisíc hráčů a během první noci hrálo multiplayer hry přes 270 tisíc fanoušků. A to už je solidní číslo.

Čísla navíc mluví pouze o hráčích, kteří se přidali na Steamu a nezapočítává čísla z konzole Xbox, která budou minimálně stejně působivá. Vzhledem k tomu, že titul navíc podporuje cross-platform a cross-progression, Halo Infinite čekají velmi rušné časy. 

Nyní už stačí počkat si na příběhovou kampaň, která dorazí začátkem prosince a zážitek máme kompletní. Těšíte se?

Diskuze (2) Další článek: Riot oznamuje další indie hry ze světa League of Legends. Dvě z nich si můžete zahrát už dnes

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

** Odolný telefon dnes nemusí stát mnoho ** Robustní novinka od BlackView nestojí ani tři tisíce **Nenáročným uživatelům zřejmě nic podstatného chybět nebude

Martin Chroust
BlackViewZvýšená odolnostSmartphony
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách