Halo jako Pán prstenů

Chystaný film na motivy střílečky Halo bude točit Peter Jackson a Fran Walsh.

Universal Pictures a Twentieth Century Fox oznámili, že se dohodli jak s Microsoftem, tak s dvojicí producentů na natáčení filmu na motivy hry Halo. Do celého vývoje filmu budou navíc zapojeny Jacksonovy společnosti. Můžeme tak očekávat velmi kvalitní efekty z dílen Weta Digital Ltd. a Weta Workshop Ltd., které poskytovaly své schopnosti i při točení trilogie Pán prstenů a nověji i při natáčení King Konga.

Peter Jackson je už proslulý svojí posedlostí točit na Novém Zélandě a nejinak tomu bude i v případě tohoto snímku. Bude tak mít k dispozici veškeré potřebné a jemu známé zázemí. Jak sám říká, tak je velkým příznivcem herní série Halo a je mu ctí dělat na takovémto filmu.Rozhodnutí si pochvaluje i Bill Gates, který si cení hlavně Jacksonových inovativních přístupů.

  

Možná vás zaráží dvojice filmových společností u jednoho projektu, ale vše vysvětluje sdělení, že Universal Pictures se postarají o distribuci filmu v USA, zatímco Twentieth Century Fox obstarají zbytek světa. Snímek bychom měli očekávat v létě 2007.

Doupě komentuje: V současné době si Microsoft a Bungie mohli těžko přát proslulejšího režiséra z pohledu hráčů. I když existuje jistě mnoho srovnatelných, a možná i lepších, filmařů, tak Peter Jackson jistě přinese filmu Halo velkou publicitu.

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A