Hangsim - první simulátor paraglidingu

S originalitou to dneska nemají herní vývojáři jednoduché. Máloco tu ještě nebylo, ale i přes nedostatek původních námětů se Hangsimu podařilo prvenství uchvátit.

S originalitou to dneska nemají herní vývojáři jednoduché. Máloco tu ještě nebylo, ale i přes nedostatek původních námětů se Hangsimu podařilo prvenství uchvátit.

PC Gamer o téhle hře napsal: "Je to něco, co nevidíte každý den." A měl naprostou pravdu. Kluzáky vznášející se v dokonalém 3D vzdušném prostoru se chovají a ovládají jako ty skutečné - alespoň se to tvrdí na domovské stránce hry, takže tomu zatím budeme věřit. Mraky plynou po směru větru, letec může využívat teplých proudů vzduchu, prolétávat mlžnými opary a ještě k tomu uslyší příslušné svištění větru.

     

Na konci každého letu budete ohodnoceni určitým počtem bodů, což je nutný předpoklad k tomu, aby vás to neproduktivní poletování za chvíli nepřestalo bavit. Autoři nezapomněli ani na takové maličkosti, jako je vedení letového deníčku, kde se vám bude zapisovat datum, hodina a místo každého letu spolu s konečným skóre. Mezi další přednosti Hangsimu patří například vysoce realistický letový model, který umožňuje simulovat pomalý let a rozlišovat mezi začátečníkem a expertem, fotorealistické 3D scenérie mající svůj původ v satelitních snímcích, možnost soutěžení s dalšími leteckými nadšenci, excelentní sluneční a stínové efekty, atd.

Minimální požadavky tvoří počítač s Pentiem 166, 3D karta se 4 MB RAM a 100 MB volného místa na disku. Datum vydání je stanoveno na říjen.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce