Happyland Adventures – hop a skok přes potok

Happyland Adventures je pravá a nefalšovaná jump'n'run hra, která navíc v sobě obsahuje originální logické prvky a plno překvapení. Pomozte zachránit zemi zvanou Happyland před blížící se zkázou, zničte zlo, aby život v Happylandu mohl být takový jako dříve. Rychle, pospěšte si, čas vás neúprosně tlačí. Vydejte se na cestu ještě dnes, zítra by už mohlo být pozdě!
Happyland Adventures – hop a skok přes potok
Mám celkem v oblibě hopsačky a hry jim podobné. Celé toto moje malé šílenství bylo započatou hrou Prince of Persia a následně podpořeno Jazz Jackrabbitem, kterého jsem, jako jednu z mála her, dohrál do konce bez pomoci cheatů. V dnešní době se podobný typ her již moc nevidí, což je podle mě trochu škoda. A tak jsem byl rád, že jsem si dnešní hrou připomněl, jaké hry byly v době, když nikdo nevěděl, co znamená tajemné slůvko 3D.

Příběh hry jsem trochu nastínil již v úvodu článku – země jménem Happyland je v potížích a vy jste jediný, kdo může zničit zlo, které se tu začíná rozvíjet. V cestě vám bude stát mnoho nepřátel počínaje žížalami, přes hady až k medvědům.

Happyland AdventuresHappyland Adventures

Váš úkol je prostý – v každé úrovni hry musíte najít a zachránit předem stanovený počet Happylanderů, obyvatel země Happyland, a tyto obyvatele musíte dopravit na určené. Jestliže tak učiníte, otevře se vám cesta do dalšího levelu.

Po celou dobu hry narážíte v jednotlivých levelech na jakési postarší pány (kouzelné dědečky), kteří jsou vašimi rádci a průvodci po celou dobu hry – vždy, když se k nim přiblížíte, dozvíte se od nich něco zajímavého, něco, co vám pomůže ve vaší další cestě.

Grafika hry je obstojná, není sice nic extra, ale dívat se na ni dá. Je různorodá, barevná, pestrá, i přesto, že je na dnešní dobu krapet zastaralá. Budiž, to jest však vykoupeno skvělou hratelností a zábavou.

Happyland AdventuresHappyland Adventures

Podtrženo, sečteno – hra Happylands Adventures jistě potěší a pobaví, především pak mladší hráče, či děti těch starších hráčů :-). Hra vás sice neoslní nějakými moderními technologiemi, ale ukáže vám, že dobrá hra není jen o super akcelerované grafice a prostorovém zvuku, ale to, že na předních místech vždy trůní hratelnost!

Download (660 kB) zde; VypalCD zde.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

21.  1.  2020 | | 6 N/A
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 11 N/A