Happyland Adventures – hop a skok přes potok

Happyland Adventures je pravá a nefalšovaná jump'n'run hra, která navíc v sobě obsahuje originální logické prvky a plno překvapení. Pomozte zachránit zemi zvanou Happyland před blížící se zkázou, zničte zlo, aby život v Happylandu mohl být takový jako dříve. Rychle, pospěšte si, čas vás neúprosně tlačí. Vydejte se na cestu ještě dnes, zítra by už mohlo být pozdě!
Happyland Adventures – hop a skok přes potok
Mám celkem v oblibě hopsačky a hry jim podobné. Celé toto moje malé šílenství bylo započatou hrou Prince of Persia a následně podpořeno Jazz Jackrabbitem, kterého jsem, jako jednu z mála her, dohrál do konce bez pomoci cheatů. V dnešní době se podobný typ her již moc nevidí, což je podle mě trochu škoda. A tak jsem byl rád, že jsem si dnešní hrou připomněl, jaké hry byly v době, když nikdo nevěděl, co znamená tajemné slůvko 3D.

Příběh hry jsem trochu nastínil již v úvodu článku – země jménem Happyland je v potížích a vy jste jediný, kdo může zničit zlo, které se tu začíná rozvíjet. V cestě vám bude stát mnoho nepřátel počínaje žížalami, přes hady až k medvědům.

Happyland AdventuresHappyland Adventures

Váš úkol je prostý – v každé úrovni hry musíte najít a zachránit předem stanovený počet Happylanderů, obyvatel země Happyland, a tyto obyvatele musíte dopravit na určené. Jestliže tak učiníte, otevře se vám cesta do dalšího levelu.

Po celou dobu hry narážíte v jednotlivých levelech na jakési postarší pány (kouzelné dědečky), kteří jsou vašimi rádci a průvodci po celou dobu hry – vždy, když se k nim přiblížíte, dozvíte se od nich něco zajímavého, něco, co vám pomůže ve vaší další cestě.

Grafika hry je obstojná, není sice nic extra, ale dívat se na ni dá. Je různorodá, barevná, pestrá, i přesto, že je na dnešní dobu krapet zastaralá. Budiž, to jest však vykoupeno skvělou hratelností a zábavou.

Happyland AdventuresHappyland Adventures

Podtrženo, sečteno – hra Happylands Adventures jistě potěší a pobaví, především pak mladší hráče, či děti těch starších hráčů :-). Hra vás sice neoslní nějakými moderními technologiemi, ale ukáže vám, že dobrá hra není jen o super akcelerované grafice a prostorovém zvuku, ale to, že na předních místech vždy trůní hratelnost!

Download (660 kB) zde; VypalCD zde.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: další lednové slevy a Star Wars zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: další lednové slevy a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

15.  1.  2021 | |2 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce