Hard Truck 2 podruhé

Vzhledem k tomu, že dubnový termín vydání Hard Truck 2 se blíží, dal výrobce do oběhu další sérii screenshotů, která by měla všechny zvědavé duše zas na nějakou dobu ukojit a navnadit. A že je skutečně na co se dívat, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči.
Hard Truck 2 podruhé
Vzhledem k tomu, že dubnový termín vydání Hard Truck 2 se blíží, dal výrobce do oběhu další sérii screenshotů, která by měla všechny zvědavé duše zas na nějakou dobu ukojit a navnadit. A že je skutečně na co se dívat, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči.

Zatímco obrázků k HT2 je už požehnaně, nových informací od doby, co jsem psal první článek o této hře, nepřibylo. Jde spíše o drobná upřesnění, z nichž vyplývá, že jako řidič kamionu budete mít k dispozici dva základní typy tahačů – jeden pevně spojený s nákladem a druhý rozpojitelný. To se vám bude hodit obzvlášť v případě, že se zaměříte na převoz nějakého choulostivého zboží, jež je zakázáno pod hrozbou vězení přechovávat v množství ne větším, než je vaše soukromá potřeba, natož ho mít plný kamion a ještě ho prodávat !!! Zkrátka, pokud po vás v takový okamžik půjde policie, vlečňák odpojíte a hotovo.

Další upřesnění se týká multiplayeru. Už je jisté, že si budete moci zahrát tři jeho různé typy. První bude TruckBool, tedy cosi jako jedno hřiště, 22 tahačů (396 kol celkem !) a jeden velký kopačák. Druhý typ bude klasický závodní okruh a třetí offroad závod napříč pohořím, kde si budete muset k cíli sami najít ideální cestu náročným terénem. A počítejte s tím, že to nebude žádná sranda. Autorům jde o co největší podobnost s realitou (ne na úkor hratelnosti) a proto konzultovali vše i se skutečnými řidiči trucků. Na pokusy otočit auto o 90 ° v rychlosti 80 km/h proto raději zapomeňte hned, jinak skončí váš truck v lepším případě ve škarpě, v horším případě skokem ála Thelma a Luisa ze skalního útesu.

Softlab-Nsk, které hru vyvíjí, pracovalo například i na simulátoru letu do vesmíru pro NASA, a tak se zdá, že to, co vidíme na screenshotech, bychom měli v dubnu vidět skutečně i na obrazovkách monitorů. Kdyby se to podařilo, stálo by to určitě aspoň za vyzkoušení. Ovšem pozor, hratelné demo se konat nebude.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
E3 2018: drby a klepy aneb co čekat na největším herním veletrhu

E3 2018: drby a klepy aneb co čekat na…

Letošní E3 bude velké. A bude stát za to.

9.  6.  2018 | | 12 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |