Hard Truck 2 podruhé

Vzhledem k tomu, že dubnový termín vydání Hard Truck 2 se blíží, dal výrobce do oběhu další sérii screenshotů, která by měla všechny zvědavé duše zas na nějakou dobu ukojit a navnadit. A že je skutečně na co se dívat, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči.
Hard Truck 2 podruhé
Vzhledem k tomu, že dubnový termín vydání Hard Truck 2 se blíží, dal výrobce do oběhu další sérii screenshotů, která by měla všechny zvědavé duše zas na nějakou dobu ukojit a navnadit. A že je skutečně na co se dívat, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči.

Zatímco obrázků k HT2 je už požehnaně, nových informací od doby, co jsem psal první článek o této hře, nepřibylo. Jde spíše o drobná upřesnění, z nichž vyplývá, že jako řidič kamionu budete mít k dispozici dva základní typy tahačů – jeden pevně spojený s nákladem a druhý rozpojitelný. To se vám bude hodit obzvlášť v případě, že se zaměříte na převoz nějakého choulostivého zboží, jež je zakázáno pod hrozbou vězení přechovávat v množství ne větším, než je vaše soukromá potřeba, natož ho mít plný kamion a ještě ho prodávat !!! Zkrátka, pokud po vás v takový okamžik půjde policie, vlečňák odpojíte a hotovo.

Další upřesnění se týká multiplayeru. Už je jisté, že si budete moci zahrát tři jeho různé typy. První bude TruckBool, tedy cosi jako jedno hřiště, 22 tahačů (396 kol celkem !) a jeden velký kopačák. Druhý typ bude klasický závodní okruh a třetí offroad závod napříč pohořím, kde si budete muset k cíli sami najít ideální cestu náročným terénem. A počítejte s tím, že to nebude žádná sranda. Autorům jde o co největší podobnost s realitou (ne na úkor hratelnosti) a proto konzultovali vše i se skutečnými řidiči trucků. Na pokusy otočit auto o 90 ° v rychlosti 80 km/h proto raději zapomeňte hned, jinak skončí váš truck v lepším případě ve škarpě, v horším případě skokem ála Thelma a Luisa ze skalního útesu.

Softlab-Nsk, které hru vyvíjí, pracovalo například i na simulátoru letu do vesmíru pro NASA, a tak se zdá, že to, co vidíme na screenshotech, bychom měli v dubnu vidět skutečně i na obrazovkách monitorů. Kdyby se to podařilo, stálo by to určitě aspoň za vyzkoušení. Ovšem pozor, hratelné demo se konat nebude.

Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

K boji proti lootboxům se připojují další země, nechybí ani ČR

K boji proti lootboxům se připojují da…

20.  9.  2018 | | 29 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Hráči fotí: Tomb Raider ukazuje ve fotorežimu krásy peruánské džungle

Hráči fotí: Tomb Raider ukazuje ve fot…

Nejnovější Tomb Raider možná není nabitý akcí, jako historický výlet do Mayské minulosti však poslouží skvěle.

23.  9.  2018 | | 1 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A
Shadow of the Tomb Raider: samé hrobky, žádná akce (recenze)

Shadow of the Tomb Raider: samé hrobky…

Reboot Tomb Raidera dospěl do svého zdárného konce a nám chybí jeho začátek.

14.  9.  2018 | | 9 N/A