Hard Truck 2 podruhé

Vzhledem k tomu, že dubnový termín vydání Hard Truck 2 se blíží, dal výrobce do oběhu další sérii screenshotů, která by měla všechny zvědavé duše zas na nějakou dobu ukojit a navnadit. A že je skutečně na co se dívat, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči.
Hard Truck 2 podruhé
Vzhledem k tomu, že dubnový termín vydání Hard Truck 2 se blíží, dal výrobce do oběhu další sérii screenshotů, která by měla všechny zvědavé duše zas na nějakou dobu ukojit a navnadit. A že je skutečně na co se dívat, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči.

Zatímco obrázků k HT2 je už požehnaně, nových informací od doby, co jsem psal první článek o této hře, nepřibylo. Jde spíše o drobná upřesnění, z nichž vyplývá, že jako řidič kamionu budete mít k dispozici dva základní typy tahačů – jeden pevně spojený s nákladem a druhý rozpojitelný. To se vám bude hodit obzvlášť v případě, že se zaměříte na převoz nějakého choulostivého zboží, jež je zakázáno pod hrozbou vězení přechovávat v množství ne větším, než je vaše soukromá potřeba, natož ho mít plný kamion a ještě ho prodávat !!! Zkrátka, pokud po vás v takový okamžik půjde policie, vlečňák odpojíte a hotovo.

Další upřesnění se týká multiplayeru. Už je jisté, že si budete moci zahrát tři jeho různé typy. První bude TruckBool, tedy cosi jako jedno hřiště, 22 tahačů (396 kol celkem !) a jeden velký kopačák. Druhý typ bude klasický závodní okruh a třetí offroad závod napříč pohořím, kde si budete muset k cíli sami najít ideální cestu náročným terénem. A počítejte s tím, že to nebude žádná sranda. Autorům jde o co největší podobnost s realitou (ne na úkor hratelnosti) a proto konzultovali vše i se skutečnými řidiči trucků. Na pokusy otočit auto o 90 ° v rychlosti 80 km/h proto raději zapomeňte hned, jinak skončí váš truck v lepším případě ve škarpě, v horším případě skokem ála Thelma a Luisa ze skalního útesu.

Softlab-Nsk, které hru vyvíjí, pracovalo například i na simulátoru letu do vesmíru pro NASA, a tak se zdá, že to, co vidíme na screenshotech, bychom měli v dubnu vidět skutečně i na obrazovkách monitorů. Kdyby se to podařilo, stálo by to určitě aspoň za vyzkoušení. Ovšem pozor, hratelné demo se konat nebude.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 11 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 13 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Playstation trofeje začínají mít smysl, dostanete za ně kredity

Playstation trofeje začínají mít smysl…

Pokud patříte mezi lovce trofejí na konzoli Playstation, vaše snažení dost možná nabere výraznější obrysy.

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A