Hard Truck 2 podruhé

Vzhledem k tomu, že dubnový termín vydání Hard Truck 2 se blíží, dal výrobce do oběhu další sérii screenshotů, která by měla všechny zvědavé duše zas na nějakou dobu ukojit a navnadit. A že je skutečně na co se dívat, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči.
Hard Truck 2 podruhé
Vzhledem k tomu, že dubnový termín vydání Hard Truck 2 se blíží, dal výrobce do oběhu další sérii screenshotů, která by měla všechny zvědavé duše zas na nějakou dobu ukojit a navnadit. A že je skutečně na co se dívat, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči.

Zatímco obrázků k HT2 je už požehnaně, nových informací od doby, co jsem psal první článek o této hře, nepřibylo. Jde spíše o drobná upřesnění, z nichž vyplývá, že jako řidič kamionu budete mít k dispozici dva základní typy tahačů – jeden pevně spojený s nákladem a druhý rozpojitelný. To se vám bude hodit obzvlášť v případě, že se zaměříte na převoz nějakého choulostivého zboží, jež je zakázáno pod hrozbou vězení přechovávat v množství ne větším, než je vaše soukromá potřeba, natož ho mít plný kamion a ještě ho prodávat !!! Zkrátka, pokud po vás v takový okamžik půjde policie, vlečňák odpojíte a hotovo.

Další upřesnění se týká multiplayeru. Už je jisté, že si budete moci zahrát tři jeho různé typy. První bude TruckBool, tedy cosi jako jedno hřiště, 22 tahačů (396 kol celkem !) a jeden velký kopačák. Druhý typ bude klasický závodní okruh a třetí offroad závod napříč pohořím, kde si budete muset k cíli sami najít ideální cestu náročným terénem. A počítejte s tím, že to nebude žádná sranda. Autorům jde o co největší podobnost s realitou (ne na úkor hratelnosti) a proto konzultovali vše i se skutečnými řidiči trucků. Na pokusy otočit auto o 90 ° v rychlosti 80 km/h proto raději zapomeňte hned, jinak skončí váš truck v lepším případě ve škarpě, v horším případě skokem ála Thelma a Luisa ze skalního útesu.

Softlab-Nsk, které hru vyvíjí, pracovalo například i na simulátoru letu do vesmíru pro NASA, a tak se zdá, že to, co vidíme na screenshotech, bychom měli v dubnu vidět skutečně i na obrazovkách monitorů. Kdyby se to podařilo, stálo by to určitě aspoň za vyzkoušení. Ovšem pozor, hratelné demo se konat nebude.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 123 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 16 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
7 nejlepších historických zážitků, které můžete zažít ve hrách

7 nejlepších historických zážitků, kte…

Kingdom Come dokázalo v posledních dnech ukousnout solidní porci pozornosti. Není ale jedinou hrou, která se zaměřuje na středověk a věrohodnou historii. Pojďme se podívat na ty nejlepší alternativy.

20.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Monster Hunter World: pořádné lovecké RPG (recenze)

Monster Hunter World: pořádné lovecké …

Kultovní Monster Hunter se vrací pravděpodobně v nejlepším dílu série.

15.  2.  2018 | | 5 N/A