Harry Potter ve světě The Sims 2

Jistě něco tušíte o fenoménu s názvem Harry Potter. Knížky nejen pro děti, které směřují čtenáře k zamyšlení nad hodnotami ve společnosti, se staly velmi populárními. Stejně tak se oblibě těší The Sims 2. A co že to mají společného? Obojí má svoji komunitu fanoušků, kteří danou věc bezmezně uctívají a neváhají něco dělat. A tak vznikají i takové věci, jako je komix na téma prvního dílu Harryho Pottera provedený pomocí obrázků z The Sims 2. Sice si zatím můžete přečíst jen prvních pár kapitol, ale i tak to stojí za tu zábavu.

Zdroj: Mugglenet

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce