Hattrick - hezky česky

17. listopad jsme oslavili po svém - nástupem možnosti hrát hattrick plně v češtině. Překlad je hotov, a tak i méně jazykově zdatní můžou začít hrát bez slovníku a nemusí se bát, že si něco vyložili špatně. Děkujeme všem kdo na překladu pracovali.

Reprezentace pokračuje ve své kvalifikační cestě. Trenér se nechal asi inspirovat zápasy reálné reprezentace na šampionátu v Portugalsku a tak jsme nastoupili proti Dominikánské republice v rozestavení 2-4-4. Na pohled šílené rozestavení nakonec přineslo své ovoce v podobě výsledku 8-1. Jen obránce Visan byl velmi překvapen, že hraje na hrotu místo v obraně. S tím si ale bez problémů poradil a zatížil konto soupeře dvěmi trefami. Naši mladíci byli v souboji s Vietnamci jasnými favority a zápas skončili bez ztráty květinky 6-0.

V první lize to jako vždy vřelo emocemi a napětím. Mistr přivítal kouzelníky a jeho protikouzla byla účinná. Obrana byla pevná a útoky smrtelné, takže výsledek byl 2-1. Ničivá Síla doma před frenetickým publikem čítajícím skoro 100 tisíc platících diváků ovládla střed a nepustila hostující Přerov do žádných větších akcí - a zaslouženě vyhrála 2-0. I Sakura se konečně dočkala tříbodového zisku. Okradeným Ještěrkám doma sice převážně patřil míč, ale chyběla invence směrem dopředu a jedna vlna útoků za druhou se bortila na Sakurovské hrázi; výsledek byl 1-2. Parta Hyc! nemá nic! Takto přivítali fanoušci Slezanu svého soupeře. Hosté přijeli uhrát remízu a tomu podřídili vše. Domácí ale byli schopni najít dvě skulinky v sympatické hře hostí a výsledek 2-0 je katapultoval díky prohře Přerova na první příčku.

II.1 – FC Stenberg se dostal o skóre na čelo tabulky před 1.FC.Košice, když doma se štěstím porazil pozorně bránící Tescomu Zlín 2-1. 1.FC KARLIN přivítal Wired Magic a 27 tisíc diváků by o nic nepřišlo, kdyby po první brance domácích ze 4. minuty odešlo domů. Poměr střel na bránu 3:0 mluví za vše, stejně jako výsledek 1-0. Kameničtí přivítali Božského a došlo k zajímavé situaci. Na hřišti se setkali dvě reprezentační křídla Vnuk a Tomek. Domácí Tomek vyšel ze souboje úspěšněji a slavil vítězství 4-2 poskakováním a neslušnými posuňky na adresu Vnuka. Pranic mu nevadila ještě mokrá sádra na pravé noze. Soupeři Mafie.cz tradičně nenacházejí odvahu k razantnějším útočným taktikám a po zásluze odjíždějí bez bodů. 1.FC Košice nebyli v tomto trendu vyjímkou. Jen jednou se byli schopni dostat k zakončení, ale to už za rozhodnutého stavu 0-3, který vydržel až do závěrečného hvizdu.

II.2 – Pohroma doma vsadila na protiútoky a hosté tím byli evidentně zaskočeni. Přesto Oggyho hoši bojovali. Rozhodlo stokrát omílané nedáš dostaneš z 82. minuty, kdy domácí Sidenborg zakončil; na rozdíl od Tarangela bez mrknutí oka. Body se nedělili, protože výsledek byl 3-2. Bez invence hrající Jablonec N.n narazil na Ďáblické napodobující jeho buldozerský styl "vše středem". Ukázalo se ale, že mistr je stále lepší než žák, proto výsledek nemohl skončit jinak, než 3-0. Na Císařskou louku vyjeli Blaničtí Rytíři a od začátku kosili Radlické Béčko. Jen nemohoucnost jejich střelců a čáry domácího Holíka uchránili domácí od debaklu, takže výsledkem bylo slušných 0-1. Druholigový nováček ze Spojených Mlékáren pokračuje v drtivé jízdě a jako horký nůž máslem prochází za titulem a účastí v první lize. OB Devils Mracno se zjevně rozhodli neprorážet hlavou zeď a své síly šetří do středečního poháru; výsledek 5-0 ale manažera ani tak asi nepotěšil.

II.3 – Ve Zdaru nad Sazavou pršelo, a tak hosté z obavy aby jejich miláčci nenastydli zůstali doma a poslali za sebe rezervu. Jungleamazing prohrál 5-1 a těší se, že si ve středu vylepší náladu v poháru. Domácí tak nyní si užívají vedení tabulky. AC South Park přivítal 1.FC Steta, jehož hráči předváděli spíše pochodové cvičení než fotbal. Domácí toho využili a zvítězili 2-0. Bombeři berou svoji situaci velmi vážně a rozhodli se už neztrácet zbytečně body. Povzbuzeni trochu šťastnou výhrou v poháru se s chutí vrhli na Fosforosu Cassovia. Hosté odolávali a dlouho drželi krok, ale vhodně zvolená strategie útočit po pravé přinesla ovoce v podobě výsledku 5-2. Admira/Slavoj pokračuje v kopírování svého reálného jmenovce a směřuje pomalu zpět do nižší soutěže. Na Staré Cihelně si tentokrát s chutí zastříleli borci s 1.FC Donner a odvezlisi zasloužený výsledek 1-7 .

II.4 – Rána za ranou dopadá na tým DXX. Po vypadnutí s poháru se hráči nebyli schopni prosadit ani proti týmu Baroni a opět těsně prohráli 2-3. 10 gólu za tři zápasy jasně ukazují, kde má tým mezery.
36 tisíc diváků mohlo sledovat, jak Dukla nebojácně vyrazila na zteč Chmelařů. Zteč se zdařila a Dukla doma uhájila výsledkem 2-0 tři body. Hlavního strůjce domácího úspěchu najdeme však v týmu chmelařů; Miguel Angel Amézega totiž, ač švédské národnosti, nezapřel své kořeny a naprosto šokoval všechny svým brutálním zákrokem na hráče bez míče. Cristian Panu byl odnesen v bolestných křečích, vyšetření naštěstí neprokázala poranění chrupavky, takže Panua uvidíme za pár dní opět na trávníku. Sparta Prag Club se utkal s FK Praha a oba týmy nastoupily s totožnou taktikou. Sparťané ale mají o poznání lepší útočníky, a poté co odkulhal brankář hostí padla poslední překážka k dosažení výsledku 6-2. 1.FC Brno se ocitá v menší krizi a už potřetí v řadě prohrálo, tentokrát 1-2 . Tentokráte zaváhali doma s FK Táborem. Mnoho fanoušku po zápase vidělo chybu v tlačení akcí středem. Domácí ale i přesto drží vedení tabulky.

O dalším dění se můžete dozvědět na stránkách příznivců českého HATTRICKu na adrese http://www.HATTRICK-cz.com/.

Zdroj: http://www.HATTRICK-cz.com/

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

včera | | 8 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |
Jak by vypadaly současné herní hity v minulém století? (galerie)

Jak by vypadaly současné herní hity v …

Napadlo vás někdy, jak by vlastně vypadaly současné hry, kdyby byly vytvořeny v dobách dávno minulých? My už odpověď známe!

16.  1.  2018 | | 1 N/A