Hattrick - hezky česky

17. listopad jsme oslavili po svém - nástupem možnosti hrát hattrick plně v češtině. Překlad je hotov, a tak i méně jazykově zdatní můžou začít hrát bez slovníku a nemusí se bát, že si něco vyložili špatně. Děkujeme všem kdo na překladu pracovali.

Reprezentace pokračuje ve své kvalifikační cestě. Trenér se nechal asi inspirovat zápasy reálné reprezentace na šampionátu v Portugalsku a tak jsme nastoupili proti Dominikánské republice v rozestavení 2-4-4. Na pohled šílené rozestavení nakonec přineslo své ovoce v podobě výsledku 8-1. Jen obránce Visan byl velmi překvapen, že hraje na hrotu místo v obraně. S tím si ale bez problémů poradil a zatížil konto soupeře dvěmi trefami. Naši mladíci byli v souboji s Vietnamci jasnými favority a zápas skončili bez ztráty květinky 6-0.

V první lize to jako vždy vřelo emocemi a napětím. Mistr přivítal kouzelníky a jeho protikouzla byla účinná. Obrana byla pevná a útoky smrtelné, takže výsledek byl 2-1. Ničivá Síla doma před frenetickým publikem čítajícím skoro 100 tisíc platících diváků ovládla střed a nepustila hostující Přerov do žádných větších akcí - a zaslouženě vyhrála 2-0. I Sakura se konečně dočkala tříbodového zisku. Okradeným Ještěrkám doma sice převážně patřil míč, ale chyběla invence směrem dopředu a jedna vlna útoků za druhou se bortila na Sakurovské hrázi; výsledek byl 1-2. Parta Hyc! nemá nic! Takto přivítali fanoušci Slezanu svého soupeře. Hosté přijeli uhrát remízu a tomu podřídili vše. Domácí ale byli schopni najít dvě skulinky v sympatické hře hostí a výsledek 2-0 je katapultoval díky prohře Přerova na první příčku.

II.1 – FC Stenberg se dostal o skóre na čelo tabulky před 1.FC.Košice, když doma se štěstím porazil pozorně bránící Tescomu Zlín 2-1. 1.FC KARLIN přivítal Wired Magic a 27 tisíc diváků by o nic nepřišlo, kdyby po první brance domácích ze 4. minuty odešlo domů. Poměr střel na bránu 3:0 mluví za vše, stejně jako výsledek 1-0. Kameničtí přivítali Božského a došlo k zajímavé situaci. Na hřišti se setkali dvě reprezentační křídla Vnuk a Tomek. Domácí Tomek vyšel ze souboje úspěšněji a slavil vítězství 4-2 poskakováním a neslušnými posuňky na adresu Vnuka. Pranic mu nevadila ještě mokrá sádra na pravé noze. Soupeři Mafie.cz tradičně nenacházejí odvahu k razantnějším útočným taktikám a po zásluze odjíždějí bez bodů. 1.FC Košice nebyli v tomto trendu vyjímkou. Jen jednou se byli schopni dostat k zakončení, ale to už za rozhodnutého stavu 0-3, který vydržel až do závěrečného hvizdu.

II.2 – Pohroma doma vsadila na protiútoky a hosté tím byli evidentně zaskočeni. Přesto Oggyho hoši bojovali. Rozhodlo stokrát omílané nedáš dostaneš z 82. minuty, kdy domácí Sidenborg zakončil; na rozdíl od Tarangela bez mrknutí oka. Body se nedělili, protože výsledek byl 3-2. Bez invence hrající Jablonec N.n narazil na Ďáblické napodobující jeho buldozerský styl "vše středem". Ukázalo se ale, že mistr je stále lepší než žák, proto výsledek nemohl skončit jinak, než 3-0. Na Císařskou louku vyjeli Blaničtí Rytíři a od začátku kosili Radlické Béčko. Jen nemohoucnost jejich střelců a čáry domácího Holíka uchránili domácí od debaklu, takže výsledkem bylo slušných 0-1. Druholigový nováček ze Spojených Mlékáren pokračuje v drtivé jízdě a jako horký nůž máslem prochází za titulem a účastí v první lize. OB Devils Mracno se zjevně rozhodli neprorážet hlavou zeď a své síly šetří do středečního poháru; výsledek 5-0 ale manažera ani tak asi nepotěšil.

II.3 – Ve Zdaru nad Sazavou pršelo, a tak hosté z obavy aby jejich miláčci nenastydli zůstali doma a poslali za sebe rezervu. Jungleamazing prohrál 5-1 a těší se, že si ve středu vylepší náladu v poháru. Domácí tak nyní si užívají vedení tabulky. AC South Park přivítal 1.FC Steta, jehož hráči předváděli spíše pochodové cvičení než fotbal. Domácí toho využili a zvítězili 2-0. Bombeři berou svoji situaci velmi vážně a rozhodli se už neztrácet zbytečně body. Povzbuzeni trochu šťastnou výhrou v poháru se s chutí vrhli na Fosforosu Cassovia. Hosté odolávali a dlouho drželi krok, ale vhodně zvolená strategie útočit po pravé přinesla ovoce v podobě výsledku 5-2. Admira/Slavoj pokračuje v kopírování svého reálného jmenovce a směřuje pomalu zpět do nižší soutěže. Na Staré Cihelně si tentokrát s chutí zastříleli borci s 1.FC Donner a odvezlisi zasloužený výsledek 1-7 .

II.4 – Rána za ranou dopadá na tým DXX. Po vypadnutí s poháru se hráči nebyli schopni prosadit ani proti týmu Baroni a opět těsně prohráli 2-3. 10 gólu za tři zápasy jasně ukazují, kde má tým mezery.
36 tisíc diváků mohlo sledovat, jak Dukla nebojácně vyrazila na zteč Chmelařů. Zteč se zdařila a Dukla doma uhájila výsledkem 2-0 tři body. Hlavního strůjce domácího úspěchu najdeme však v týmu chmelařů; Miguel Angel Amézega totiž, ač švédské národnosti, nezapřel své kořeny a naprosto šokoval všechny svým brutálním zákrokem na hráče bez míče. Cristian Panu byl odnesen v bolestných křečích, vyšetření naštěstí neprokázala poranění chrupavky, takže Panua uvidíme za pár dní opět na trávníku. Sparta Prag Club se utkal s FK Praha a oba týmy nastoupily s totožnou taktikou. Sparťané ale mají o poznání lepší útočníky, a poté co odkulhal brankář hostí padla poslední překážka k dosažení výsledku 6-2. 1.FC Brno se ocitá v menší krizi a už potřetí v řadě prohrálo, tentokrát 1-2 . Tentokráte zaváhali doma s FK Táborem. Mnoho fanoušku po zápase vidělo chybu v tlačení akcí středem. Domácí ale i přesto drží vedení tabulky.

O dalším dění se můžete dozvědět na stránkách příznivců českého HATTRICKu na adrese http://www.HATTRICK-cz.com/.

Zdroj: http://www.HATTRICK-cz.com/

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A