HATTRICK: naše nejvyšší soutěže po 6. kolech

vytisknout velikost písma
Reprezentace

België - Ceska republika 3 : 0 - Naši borci se dlouho v Belgii drželi. S výsledekm můžeme být rozhodně spokojeni a nikoho moc nepřekvapil.
U-20 Ceska republika - U-20 Senegal 9 : 0 - Mladící splnili povinnost. Není důvod bít se v prsa. Příští kolo bude v Irsku, kde nás nečeká lehký zápas, ale povinnost zvítězit. Los nám vskutku moc do karet nehraje.

První liga

Fianna - FC Sternberg 3 : 1 - Štenberg opustil už veškeré snahy o další účinkování v nejvyšší soutěži a nelze se tomu divit. Prostě na to nemá a tak svou pozornost zaměřil na pohár a tomu odpovídalo ligové rozestavení. Domácí Fianna nastoupila v přerovském vzorci proti Štenbergským protiútokům. štenberg se v úvodu prosadil po ojedinělé akci, ze které resultoval rohový kop a následně perfektně sehranná standartní situace. Domácí se však oklepali a do přestávky Murcia srovnali. V druhé půli domácí opět využil Murcia akci v křídelním prostoru a bez větších problémů zavěsil. A když se v zápětí po krásném průniku středem opět nemýlil, mohl Murcia slavitr čistý hattrick a porážku Štenbergu.
Ještěrky Kroměříž - Slezan Frýdek-Místek 2 : 5 - Ještěrky nastoupili do zápasu v 3-4-3 s ofenzivním křídlem a pressingem. Hosté přijeli s pressingem v přerovském vzorci. Zápas rozhodlo zřejmě nižší nasazení domácích borců, které mělo daleko k pořádnému pressu. Hosté ovládli díky tomu střed pole a v poklidu dokráčel k výhře. Ke konci však polevili v pozornosti a dovolili domácím korigovat výsledek do přijatelné podoby.
Prerov United - 1.FC Kosice 1 : 0 - Přerovští doma nasadili velmi zajímavou 3-5-2 s podporou středové řady ze zadních pozic a křídla hranného na neobvyklý pokyn normal. Košice odpověděli normalem s tim, že Hrůza měl na postu krajního beka také pokyn normal. Zápas rozhodl jedinný okamžik. Forman si postavil míč ve vzdálenosti 22metrů a krásně ho zatočil do pravého horního rohu. Za zmínku stojí zranění Košického útočníka, který si na dlouho odpočine od fotbalu a únavu Hrůzy po reprezentačním srazu.,
Spojené Mlékárny - SDH Sudice 3 : 3 - Mlékárny doma sehráli ne zrovna šťastný zápas se Sudicemi. 3-4-3 s křídlem na střed se setkalo s ofenzivní 3-5-2 a při celkem vyrovnanných řadách slibovalo gólové dostihy. Gólový účet oteřeli hosté po krásné akci zleva. Mlékárny o pár minut zavelely k obratu a během sedmi minut otočili. Zdálo se, že se začíná projevovat převaha ve středovém kruhu. Bohužel pro domácí Amaral zládl do poločasu vyrobit dvě žluté a musel těsně před poločasem do šaten. Domácí to však nerozhodilo a v úvpdu druhé půle ještě zvýšili vedení. Málokdo pochyboval, že už zápas pustí. Hosté se však nevzdali. Už jen dvoučlenná obrana stěží čelila nájezdům a kapitulovala až 12. minut před koncem. Následně měl možnost Zoubek opět vrátit na dvoubrankové vedení a dovršit svůj hattrick. Možnost stát se mužem zápasu mu však zamítl bravurně brankář Prenosil. To však nebylo všechno. Špatný den obrany podtrhl klukovský zákrok ve vlastní šestnátce, který mohl mít jediné rozuzlení. Sudí Jára bez okolků ukázal na značku pokutového kopu. Fisker se nemýlil a body se tak nakonec dělily.

Souhrn: Slezan vládne lize sic nad Přerovem jen rozdílem skóre. V těsném závěsu je Fianna. V klidných vodách se drží i nováček z Mlékáren. Braážové příčky drží s přehledem Košice a Sudice. Zezadu koukají Ještěrky následovanné dle nás už jistým Štenbergem.

II.1

FC Zdar nad Sazavou - AC South Park 1 : 1 - Ukázkové omezení tréninkem předvedl Žďár. Formace 4-4-2 vybídla hosty k účinnému pressingu ve 4-5-1. Hosté v první půli domácím nic nedovolili a sami skórovali z ojedinělé akce. Domácí v druhé půli se sice vzpamtovali, ale šancí nebylo mnoho. No a když se urodili byli problémy se zakončením či pozorným brankářem hostí. Nakonec se zadařilo, ale byl s toho jen bodík.
Mifa.cz - Evasiveness 9 : 0 - Mifa v této sezoně změnila taktiku díky podpoře našeho juniorského týmu a výsledky se dostavují v podobě gólových hodů. To co Mifa nastřílela mnohdy za celou sezonu už je doma. Evasinevess to sice hodně ulehčili a to nic nemění na výtečné potenci domácích střelců.
Radlice B - FC Dahoman Liberec 3 : 2- Radlicím to v této sezoně jede a jdou tvrdě za první ligou. Hosté z lIberce podlehli zaslouženě, když se spíše šetřili na nadcházející matche. Radlicím však dobře nebylo, protože to v závěru vypadalo na krádež bodů. Radlicím jejich all off opět vyšlo, ale uvidíme až narazí na dobře připravenný všestranný kádr a připraveného kouče. Už v pátek jsem viděli, že mladí Rumuni cestu znají.
Kondoři - 1.FC KARLIN 3 : 0 - Kondorské a nezaprší opět zabralo a tak se hrálo za ostrého lijáku. Domácím to až na účetního a svačinářku nevadilo. Kralín dělal jen sekundanta vládnoucím domácím.

Souhrn: Radlický stroj stále jede vpřed. 1.FC Karlín se v tomto kole moc nesnažil a tak ztrácí. Mifa a Sázavané drží třetí a čtvrtou příčku. Sout Park a Kondoři momentálně v baráži. Dahoman je o dva bodíky před posledními Evasiveness.

II.2

Wizardos - Volanti 7 : 3 - Hrál se fotbal? Hokejový výsledek se zrodil v tomto zápase lehce. Hosté poslali místo A-týmu juniorku. Áčko Volantů bylo v té době na pohárovém soustředění.
Pohroma Ivancice - Hop 2 : 2 - Kurz 0,95 na rozestavení domácích nikho nepřekvapuje. Ano bylo to 5-3-2 CA. Hop šel do duelu s 3-5-2 s ofenzivním krajním bekem. Je nám záhadou, proč tomu tak nebylo i u druhého, ale budiž. I ta troška odvahy se vyplatila. Domácí v první půli prokazovali svoje nesporné schopnosti a oba protiútoky završili. Jenže soupeř v druhé půli dokázal srovnat. JAk dal góla je sice záhadou, ale je fakt, že útok neměl marný.Jen to chtělo i zprava.
FC Banik Ostrava - Blanicti Rytiri 6 : 2 - Hoši z Blaníku marně hledají loňskou formu a kopec štěstí. I proto nemohli uspět proti Ostravským, kterým to šlape. Poslední dobou to občas nebylo ono, ale reakce vedení byla trošku přehnaná.
1.FC Steta - FK ZLIN 4 : 1 - Lídr si doma poradil se Zlínem, který neměl jak překvapit domácí. škoda tým má potenciál, ale o jeho kvalitním vedení pochybujeme.

Souhrn: Steta se drží o skóre před Wizardos. Pohroma domácí remízou propadla na třetí příčku, ale je to jen o bod. Blaničtí stále drží pohodu. Hop a Zlín na barážových. Ostrava s Volanty je všaqk nedaleko.

II.3

1.FC Donner - A.T.R.U.H.S 6 : 0 - Hosty sužují časté zranění a zbytečné karetní tresty. TO vše dávalo spolu s domácím prostředím dávno před zápasem lehce odhadnutelný výsledek. Hosté se v podstatě přes půlku nepodívali a domácí v poklidu dokráčeli k plnému zisku.
Bombers Ouholice - SK Slavia 9 : 1 - Kdeže loňské sněhy jsou. Marně vzpomínají sešívaní na loňskou podařenou sezonu. Bez gólmana to dopadá tak jak to dopadlo. Bombeři dostáli svému jménu a deklasovali Slavii devíti góly.
Fosforos Cassovia - Space Storm 2 : 4 - Domácí Fosfoři nastoupili s 3-4-3 a útoky středem. Space odpověděl sázkou na kreativní hru. Nu a vyplatilo se. Dva góly hostů padli právě po těchto akcích. Jedna po křižném pasu a druhá po ztrapnění Graciána technickou parádičkou. Domácí však mohli bodovat. Bohužel tento zápas neproměňovali. Jejich volba jít středem tomu také moc nepomohla. Hosté ukradli tři body, ale štěstí šli více naproti.
Batmans - Sakura 2 : 3 - Opilcův spolek nebyl daleko od dalších bodíků díky dle nás dobře zvolenému pressu. Přijela Sakura a naordinoval obvyklé protiútoky a hned v úvodu nám jeden ukázkový předvedla. V druhé půli domácí srovnali, ael záhy zjistili jak je důležité míti Foresta. Dva góly po rychlých akcích zmrazili akcie domácích. Snížit ještě sice stačli, ale na srovnání už nebyl čas.

Souhrn: Donner vede s Ouholicem. N8sledují těsně Fosfoři a Space Storm. Sakura a Batman v barážové vodě utíkají před A.t.r.u.h.s a tápající Slávií.

II.4

DXX - Baroni 1 : 4 - Velmi vyrovnanný zápas lídrů sledovalo přes 100tisíc platících. Domácí výhry se však nedočkali. Domácí prachy byl tentokráte notně navlhlý. Za to soupeřům to šlo jedna radost. Domácí si určitě představovali jinný výsledek.
FK Chmelari Zatec - Sparta Prag Club 3 : 2 - Chmelaři doma potkali takticky impotentní Spartu. A v zápase se rozhodně nešetřili. Do zápasu vlétli s velkou agresivitou, která resultovala v poločasové vedení 3-0 a rozšíření marodky hostí. Sparta však zápas nevzdala a potrestala uvolněné tempo v druhé půli. Víc než však dva góly nestihla a tak domácí berou spokojeně tři góly a pár šedin.
Ničivá Síla - FC Tescoma Zlin 3 : 0 - Ničivá sílá si zápas s Tescomou pohlídala. Ničivá jako v minulé sezoně první půlku proflákala a pak zavelela k útoku na nejvyšší pozice. Nechcme se překvapit o nás čeká nyní.
Spartak Kobylisy - Patriot Brno 1 : 1 - Kobylisy doma naordinovaly ofenzivní 3-5-2 proti pressující 4-5-1 hostů. Ale přes zjevnou snahu a kvalitu se nedařila domácím fáze před šestnáctkou hostí. Když v druhé půli ze standartky otevřel skóre hostující Simenon rodilo se překvapení kola. Zmírnil ho v následující akci domácí Gardan. Hosté překvapivě odjeli s bodem.

Souhrn: DXX a Baroni se dělí. O bod tratící Kobylisy. Žatec si hlídá klidné vody. Patriot a Sparta na barážové pozici. Ničivá a Tescoma bude chtít utéct z nelíbivých sestupivých pozic.

O dalším dění se můžete dozvědět na stránkách příznivců českého HATTRICKu na adrese http://www.HATTRICK-cz.com.