Hazard Zone z nového Battlefieldu odhalena. Jde o kombinaci Tarkova a Division

Battlefield 2042 nabídne pořádnou nadílku online režimů. Hazard Zone je jedním z nich.

DICE včera oficiálně odhalilo jeden z dalších režimů, na které se můžete těšit v novém Battlefieldu. Jmenuje se Hazard Zone a nepůjde o klasický multiplayer, nýbrž jakousi kombinaci některých populárních online her, jako je Escape from Tarkov, Hunt či The Division. K mání je i první ukázka. 

Jednoduchý příběh se točí kolem obrovských EMP výbojů, které zredukují světové satelity o 70%. Odpovědí světových mocností je vyslat specifické nízkoorbitové satelity, které jsou pro změnu sestřelovány různými frakcemi na územích kontrolovaných USA a Ruskem. Hráč se tak vžije do role člena speciální jednotky, která je zasílána do těchto území, aby posbírala co nejvíce informací z padlých satelitů a stihla vyváznout se zdravou kůží. 

Jde o týmově založený režim, který pojme 24 hráčů na PS4 a Xbox One, a 32 hráčů na PC, PS5 a Xbox Series X/S. Čtyřčlenné týmy se budou vydávat do nebezpečných map a bojovat proti vojákům a speciálním jednotkám, ovládaným umělou inteligencí. Během shánění intelu se však můžete odhalit i dalším živým hráčům na mapě, takže se z režimu stává napínavý PvPvE režim, kde hraje prim taktika a týmový postup. Samozřejmostí bude plnění výzev a vydělávání herní měny, za kterou si můžete do dalších zápasů koupit nové zbraně, vylepšení a kosmetické doplňky. 

Battlefield 2042 vychází 19. listopadu pro PC a obě generace konzolí. 

Váš názor Další článek: Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stubbs the Zombie zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Japonský obrněnec. Test barevné LED tiskárny OKI C650

Japonský obrněnec. Test barevné LED tiskárny OKI C650

Barevná laserová/LED tiskárna od japonské společnosti OKI najde využití především v kancelářích. Na robustní a zároveň kompaktní LEDce můžete tisknout na řadu různých formátů, od obálky až po půl druhého metru dlouhý banner.

Jan Spěšný
OKITiskárnyTesty
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Konec těžby etherea znamená, že nevyděláte ani na těžbě jiných kryptoměn. I tady se čeká na růst

Konec těžby etherea znamená, že nevyděláte ani na těžbě jiných kryptoměn. I tady se čeká na růst

Kryptoměna ethereum se přestala těžit na grafických kartách, což má výrazné důsledky nejen pro celé těžařské odvětví, ale i pro dostupnost a ceny grafických karet.

Jan Pánek
EthereumKryptoměny

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách