Hearthstone představuje novou expanzi Scholomance Academy

I když už o kartičkách od Blizzardu už není tak často slyšet, nepřestávají přibývat expanze s novými kartami a mechanikami.

Opět přišel čas na odhalení nového přírůstku do karetního Hearthstonu. Blizzard se i v případě nově představené expanze Scholomance Academy drží odlehčeného přístupu, který používali celý minulý rok. Pokud jste tedy tentokrát čekali něco vážnějšího, nejspíš to bude zklamání. Zrovna k této expanzi by se ale temnější přístup hodil vzhledem k tomu, jak vypadal stejnojmenný dungeon ve World of Warcraft. Tak jako tak vás ale čeká 135 nových karet a nové mechaniky. 

Activision Blizzard stahuje svoje hry ze služby Geforce Now

Activision Blizzard stahuje svoje hry ze služby Geforce Now

Jako první větší novinku tady máme duální karty. Pokud jste někdy Hearthstone hráli, jistě jste si všimli, že každá třída má karty, které nemůže používat žádná jiná. Duální karty tedy fungují tak, že je mohou používat dvě třídy. Byly tak představeny například karty v kombinaci pro mága a rogue nebo huntera a druida. O něco zajímavější nám přijde nová mechanika - Spellburst. Tyto karty mají dodatečný efekt, který se spustí až poté, co z ruky zahrajete nějaké kouzlo. 

Zatím byl představen jen zlomek karet. Zbytek se jako vždy bude postupně odhalovat až do vydání expanze, které by mělo přijít na začátku příštího měsíce. Kompletní seznam karet, které se ve Scholomance Academy objeví, najdete tady

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce