Hellforces - DOOM dostal pekelnou konkurenci

Ruská vydavatelská společnost Buka v posledních dnech oznamuje jeden titul za druhým. Dnes se dostalo na temnou, možná až hororovou akci Hellforces. Experimenty v oblasti biofyziky dokázaly, že vyjmutí lidské duše z těla je možné. Lidská duše se pak dá využívat jako zdroj energie, bohužel ale z těla nebohé oběti se stane tvor podobný zombii. Prázdné místo po duši se navíc velice rychle může zaplnit kreaturami z jiných dimenzí, po jejichž infiltraci se tělo změní k nepoznání.

A právě toto se stalo v akční hře Hellforces. Démon z jiné dimenze vstoupil do jednoho z těl a počal na světě připravovat vše k příchodu Lucifera na Zemi. Hlavní hrdina FPS se do celé záležitosti zaplete celkem nevinně. Začne totiž pátrat po svém zmizelém příteli, který měl shodou okolností den před svým zmizením schůzku s jedním ze satanistů. Bohužel jeho pátrání se uctívačům ďábla líbí pramálo, a jelikož vzájemná diskuse (překvapivě) nic neřeší, ke slovu se dostanou zbraně. Spousty zbraní. Také hektolitry krve a pekelní nepřátelé. To vše v 1. čtvrtletí 2005.

  

Zdroj: PR

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A