Hello Neighbor 2 nabídne větší svět a sebevzdělávací umělou inteligenci

Na preshow včerejší akce Xboxu bylo mimo jiné odhaleno i pokračování sandboxové hororovky Hello Neighbor.

V loňském roce vyšlo pár menších titulů z tohoto univerza, v tom následujícím se můžete těšit na plnohodnotné pokračování Hello Neighbor 2. Tentokrát si zahrajete za novináře Quintena, který se zabývá hlášeními o záhadném mizení lidí. Stopa ho přivede až k domu pana Petersona. Jen tak Quintenovi otevřít nehodlá, takže další postup je jasný. Musíte se vloupat dovnitř. 

Vývojáři slibují, že se toto univerzum rozšíří i do dalších médií jako jsou knihy, komiksy nebo deskovky. Na jaře letošního roku vydali pilotní díl jejich animovaného seriálu Hello Neighbor a v tom také hodlají pokračovat. Ohledně samotné hry slibují, že se dočkáme většího a otevřenějšího města Raven Brooks a také větší výzvy díky sebevzdělávací umělé inteligenci.

"Na rozdíl od originálu, kde se umělá inteligence řídí pomocí manuálně umístěných bodů, Hello Neighbor 2 využívá umělou inteligenci, která má vzorce navigace plně dynamické," uvádí studio TinyBuild. "Záhadná havraní bytost bude pozorovat pohyb a činnosti hráče a tyto informace využije k tomu, aby mu zabránila v odhalování tajemství domu a jeho okolí."

Pokud se nového dílu nemůžete dočkat, tak verzi ve velmi rané fázi vývoje už nyní najdete na Steamu

Váš názor Další článek: Watch Dogs Legion vás v novém traileru zve do odboje

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,