Herní agenda: co si zapařit během svátků?

Blíží se nám konec roku, ale přísun herních hitů rozhodně nezpomaluje.

Spyro Reignited Trilogy

Datum vydání: 13. listopadu

Platformy: PlayStation 4, Xbox One

Po úspěchu remaku prvních tří dílů Crashe Bandicoota bylo jen otázkou času, kdy Activision přijde se svým dalším výtvorem. Netrvalo dlouho a máme tady přepracovanou původní trilogii série Spyro. Sice měla původně vyjít už v září, ale vývojáři si ještě vzali chvíli navíc, aby vychytali zbylé chyby.  

spyro.pngspyro4.pngspyro3.pngspyro2.png

I když po grafické stránce vypadal Crash skvěle, Spyro ho překonává o několik úrovní. Tím, že byly všechny tři hry tvořeny znovu od základu, do nich mohli vývojáři zapojit nejmodernější technologie a udělat z nich titul, který bez problémů obstojí i v dnešní konkurenci.  

Pokud pamatujete na původní verze, jistě si vzpomenete, že ovládání nebylo úplně ideální. Hlavně kamera občas dělala psí kusy, ale v Reignited Trilogy už to s analogovými páčkami problém nebude. Hra je zatím oznámena jen pro Playstation 4 a Xbox One, ale vůbec bychom se nedivili, kdy se časem objevila i na PC a Nintendo Switch.  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole