Herní agenda: Cyberpunk už klepe na dveře a poslední velké hry roku 2020

V prosinci už dojíždí herní sezóna ke konci a letošní závěr bude stát za to. O to se jistě postará Cyberpunk, na který hráči čekají už dlouhá léta.

Empire of Sin 

Datum vydání: 1. prosince 

Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch 

Na první pohled se to sice nemusí zdát, ale tuto strategii má na svědomí studio, které vede legendární herní vývojář John Romero s jeho manželkou Brendou. Toto jméno je neodmyslitelně spojené s kultovním FPS Doom. V jejich novém výtvoru se místo pekla podíváme do mafiánského podsvětí.  

Příběh Empire of Sin se odehrává v Chicagu ve dvacátých letech minulého století během prohibice. Vy si budete moci vybrat jednoho ze 14 mafiánských bossů, přičemž někteří z nich jsou inspirováni skutečnými lidmi jako je Al Capone, Stephanie St. Clair nebo Goldie Garneau. Vedení takové organizace není nic jednoduchého. Musíte se náležitě starat o svoje území, bránit se proti znepřáteleným rodinám či řešit obchodování.  

Kromě správy organizace dojde i na samotné střety s nepřátelskými mafiány. Konflikty v Empire of Sin probíhají skrz tahový soubojový systém, který si bere inspiraci z klasik jako je X-Com. Váš cíl je pak jasný. Stát se mafiánským bossem, který má pod palcem celé Chicago. 

d4550552-c885-4858-810b-7a20840d3ff1af74ed89-1bc8-4427-8754-762908c6b9b64cbe18ae-8004-446a-b3d6-927d3357ae9f

Moc dobře víme, že mafie je velmi atraktivním tématem, které se stále naplno v herním průmyslu nevyužilo. Před pár lety tady byla podobná strategie jménem Omerta: City of Gangster, ale bohužel to s ní moc dobře nedopadlo. Snad se to tentokrát s Empire of Sin povede lépe. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce