Herní agenda: příchod Horizonu na PC a začátek slibné herní sezóny

Pomalu se dostáváme k plodným měsícům a už během srpna se můžete těšit na celou řadu výborně vypadajících titulů. Už se ale nemůžeme dočkat, až to velká vydavatelství na podzim pořádně rozbalí.

Fall Guys: Ultimate Knockout

Datum vydání: 4. srpna

Plarformy: PC, PlayStation 4

Fall Guys jsou jednou z her, které byly představeny během chaotické prezentace Devolver Direct před pár týdny a jeho tvůrci ze studia Mediatonic nelení a už se připravují na vydání. I když se jedná o další hru z žánru battle royale, tak na rozdíl od konkurence působí odlišným dojmem.

Ve hře se dá dohromady celkem 60 hráčů. Počet se postupně snižuje až zůstane jeden ultimátní vítěz. Jednotlivá kola jsou o tom dostat se až na konec levelu, ale zní to jednodušeji, než to ve skutečnosti vypadá. Tvůrci se inspirovali u klasických soutěží jako je Wipeout, takže po cestě vás čeká celá řada překážek.

Postavičky, se kterými hrajete, navíc nejsou zrovna nejstabilnější, takže není potřeba mnoho a už se válíte po zemi. Hráči se mezi sebou také mohou popotahovat. Když chytíte někoho během toho, kdy se chystá na důležitý skok, určitě mu to radost neudělá.

I když na to Fall Guys vypadají, tak se nejedná o free-to-play hru. Ve hře ale i přes to najdete například battle pass. Vydání se chystá jen na PC a PS4. O ostatních platformách zatím nepadlo ani slovo.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A