Herní agenda: výlet do Japonska a Iron Man ve virtuální realitě

Ještě před pár lety během letních měsíců nebylo na herní scéně do čeho píchnout. Jak ale sami můžete vidět, letos toho je dost na všechny platformy.

Trackmania Nations Remake

Datum vydání: 1. července

Platformy: PC

Po čtyřech letech se vrací série arkádových závodů Trackmania. Zatím poslední díl s podtitulem Turbo nezaznamenal takový úspěch, ale stále měl svoje kvality. Nová Trackmania nemá žádný podtitul, ale ve skutečnosti se jedná o remake dílu Nations z roku 2006.

image.png

Základní koncept hry se samozřejmě nemění. Budeme se prohánět po desítkách různých tratí v pekelně rychlých vozech. Podle toho, jak se vám závod vydaří, získáváte různé medaile, ocenění a umístění v celosvětových žebříčcích. Zajímavější je ale obchodní model, který studio Nadeo s novou Trackmanií zvolilo.

Vydání očekávejte pouze na PC a do hraní se můžete pustit zdarma. Pokud ale chcete mít zpřístupněný veškerý obsah, už budete muset platit. Nadeo má totiž v plánu kromě free-to-play modelu ještě dva druhy předplatného. Jeden z nich stojí 10 dolarů, druhý pak 30 dolarů. Kompletní přístup samozřejmě získáte až s tím nejdražším. Nejedná se ale o jednorázovou platbu. I když komunitní manažer tvrdí, že se nejedná o předplatné, tak to ani nijak nazvat nejde.

Hráli jsme remake Trackmania Nations: návrat ke kořenům působí slibně

Hráli jsme remake Trackmania Nations: návrat ke kořenům působí slibně

Je to docela zvláštní rozhodnutí. Nejspíš se jedná o test Ubisoftu, pod který Nadeo patří. Možná, že když se nové Trackmanii bude dařit, uvidíme tento obchodní model i u dalších her od tohoto francouzského giganta. Bez placení si tak můžete zajezdit, ale už se nedostanete do editoru tratí, k replayům nebo do Open Grand League.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |