Herní Blesk – Fallout jako film

Na internetu kolují dva trailery z chystaného filmu Fallout! Pojďte se na ně podívat. * Máme dva obrázky ze Sim City 5! EA konečně oficiálně oznámila pokračování této strategické pecky. Co se na nás chystá?
Herní Blesk – Fallout jako film

Upozornění
Tento článek je založen na rozhodně neoficiálních, částečně smyšlených a stoprocentně neověřených informacích. Neberte je proto ani trochu vážně

Chystá se film podle Falloutu!

Nezapomenutelná série post-apokalyptických her honosící se názvem Fallout zanechala nesmazatelné stopy na nejedněch z nás. Přestože se neustále nemůžeme dočkat přímého třetího pokračování, studia v Hollywoodu nějakou dobu pracují na filmovém zpracování. Nevěříte? Nevadí, za malý moment se budete moci přesvědčit sami! Ke shlédnutí jsou celkem dva krátké trailery.

Na prvním je vyobrazen člověk, konkrétně jeho oko, který se pomalu proměňuje v zeleného mutanta. I když to může vyznít nudně, je zajímavé sledovat, jak k celé přeměně dochází. K tomu hraje do pozadí ponurá hudba, jež značně umocňuje atmosféru. Nicméně první ukázka divákovi příliš o filmu neřekne. Byť je zajímavá a osobně ji doporučuji také shlédnout, daleko více vám prozradí druhý trailer.

S doprovodem poplašných sirén „lehčeji“ vyobrazuje dopad atomové bomby, resp. její následky na lidstvo. Z vyspělé planety se rázem stane nukleární smetiště, v němž přežijí jen ti nejsilnější. Zmutovaná stvoření ovládla svět a navzájem se mezi sebou vraždí. Pravda, i tak se o chystaném Fallout filmu příliš nedozvíme. Na druhou stranu jsou dva uveřejněné trailery lepší jak nic.

A chcete je vidět na vlastní oči? Žádný problém. První ukázku naleznete tady a druhou zde. Trailery je možné shlédnout přímo v prohlížeči, což asi příliš nepotěší uživatele s pomalejším připojením. Pokud však máte chvilku, určitě si pár minut udělejte. Stojí to za to!

 
Oko člověka pomalu se měnící na mutanta. * Že by mutanti?

První ukázka z filmu / Druhá ukázka z filmu

Sim City 5 v obrazech + informace

Sim City spadá ve svém žánru k naprosté špičce. Prakticky lepší simulátor budování měst bychom asi jen stěží hledali. Na jazyk se mi sice dostávají také slova Transport Tycon, nicméně v tomto ohledu by se dalo hovořit o trochu něčem jiné. I přesto nelze upřít, že Sim City má za sebou bujnou historii, ve které si získala celá série řadu fanoušků. A pánové z Maxis a EA si toho jsou velice dobře vědomi.

Nějakou dobu se šuškalo, že jsou práce na pátém díle v plném proudu. Ale z útrob EA se doposud na slunce světa nic nedostalo. Až doteď. Najednou se na internetu objevily hned dva obrázky. Sice jsou malé a jejich kvalita nestojí za moc, přesto stojí za shlédnutí.

Jak je vidno, konečně se dočkáme v Sim City 5: The Revolution plného trojrozměrného světa! Ten už byl přislíben v SC 4, ale namísto něj se hráč opět setkal s víceméně statickou kamerou. Sen o průletech nad městem se rozplynul jako pára nad hrncem a nezbývalo, než doufat, že jednou vyjde i pátý díl. A přeci se dočkáme!

Co vše se na nás vůbec chystá? Přední záležitostí samozřejmě bude budování města a starání se o něj. Díky naprosto dokonalému enginu nyní půjde tvoři pětkrát větší aglomerace, než jak tomu bylo doposud. Takže by údajně neměl být problém postavit menší New York. Města budou opět sužována řadou pohrom – počínaje tornády, přes pouštní bouře (ano, půjde stavět i poblíž pouští) a konče sněhovými vánicemi.

Starosta velkého města to rozhodně nebude mít lehké. Musí se starat o obyvatele, daně, zda-li pak je všude voda, plyn, elektřina ... Mít pod svým vedením jeden velký gigant zkrátka znamená hodně starostí. Autoři nás ale uklidňují. Vzhledem k rozsáhlosti mapy vytvořili speciální revoluční systém, který nám dokáže do jisté míry vypomáhat. Jinými slovy, když například najednou propuknou čtyři požáry vzdálené několik desítek kilometrů od sebe, hasiči na ně budou v základním složení posláni automaticky. Podobné to bude s drobnými opravami silnic, vodovodních potrubí, elektřiny apod.

A kdy že se SC5: The Revolution dočkáme? Prý začátkem roku 2007. Do té doby musíme holt vydržet. Samozřejmě vás budeme průběžně zásobovat novými informace, obrázky a dá-li Bůh, i videi.

 
Malé obrázky jsou lepší jak nic. Je však na nich vidět, že prostředí ve hře bude orpavdu trojrozměrné.

Upozornění
Tento článek je založen na rozhodně neoficiálních, částečně smyšlených a stoprocentně neověřených informacích. Neberte je proto ani trochu vážně


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce