Herní blesk: Bez drobných si na PS3 nezahrajeme

Populární herečka Kateřina Brožová přebrala hlavní roli v akční sérii Tomb Raider * Microsoft se stěhuje do ruské tundry * Sony z PS3 udělalo automat, na hraní budeme potřebovat drobné
Herní blesk: Bez drobných si na PS3 nezahrajeme

Archeoložka Kačka

Šok! Jinak snad ani nelze okomentovat zprávu, se kterou přišli tento týden tvůrci série Tomb Raider. Lara Croft si prý v aktuálně vyvíjeném dílu s podtitulem Legend odbude derniéru a v dalším pokračování na její místo nastoupí čerstvá krev. Kdo stane v čele známé série a přebere štafetu po populární archeoložce? Nikdo jiný než česká kráska Kateřina Brožová.

   

Kateřina už prý absolvovala prvotní výcvik a nyní je v egyptské poušti, kde si zvyká na úděl archeologa. „Je tady strašný vedro, vůbec se Laře nedivím, že s tím sekla, nedá se to vydržet! Chodím tady prakticky nahá, a přesto se ty vysoké teploty nedají vydržet“ prohlásila krátce po příletu Brožová. Kateřině dále vadí upnuté oblečení, ve kterém podle smlouvy nyní musí i spát. Nám nezbývá než doufat, že si to česká herečka nerozmyslí a vydrží alespoň jedno dobrodružství. Už nyní víme, že by se měla mihnout v díle, který se bude jmenovat Blond strikes back. Za týden bychom vám měli s Kateřiou přinést exkluzivní rozhovor, spolu s exkluzivními fotkami v exkluzivním prádle.

Microsoft šetří, stěhuje se do Ruska

Vývojářská společnost Nival Interactive nedávno přišla se šokujícím oznámením, že se z Ruska stěhuje do Ameriky. Snad každému hlavou probleskla otázka, co vedení společnosti k tak nečekanému kroku vedlo. Dnes už známe odpověď: Nival dostal nabídku vyměnit své polorozpadlé sídlo za hypermoderní budovy Microsoftu.


Pořídí si Bill Gates i ruský pas?

Americký softwarový gigant totiž chce provést výrazné škrty v rozpočtu a zbavit se nepotřebných a zbytečně prodražených položek. Ušetří se nájem, drahá pracovní síla bude nahrazena levnou z Ruska a v rámci výrazného šetření finančních prostředků by dokonce mělo dojít k redukci pracovních nástrojů. Zaměstnanci Microsoftu prý budou rozděleni do dvojic. Každá dvojka dostane jeden počítač a dvě klávesnice. Vzhledem k celkovému počtu zaměstnanců se sice hodně ušetří, ovšem zlí jazykové tvrdí pravý opak. Pracovní morálka podle nich klesne na minimum. Hledání min je ve dvou o mnoho zábavnější!

Sony: Připravte si drobné

Tento týden je opravdu plný překvapení. Japonská firma Sony se postarala o to největší, když šokovala milióny hráčů po celém světě novými informacemi o třetí generaci herní konzole Playstation. PS3 už nebude klasickou konzolí v tom dnešním slova smyslu. Bude prý představovat úplně odlišný styl hraní, a to hlavně v způsobu, jak budou hráči za užívání si ve virtuálním světě platit.

  

O co jde? Japonci hodlají do konzole zabudovat zařízení na způsob taxametru. Tento přístroj bude počítat odehrané minuty, podle nichž vám následně určí sazbu. Skutečně geniální myšlenka! Lidé budou platit jako mourovatí nejen za krabici s hrou, ale i za samotné hraní. Sony se však nechalo slyšet, že nenasadí ceny moc vysoko. Jedna hodina ve hře by měla hráče přijít zhruba na deset centů. Drobné za odehrané minuty se budou házet do kasičky zabudované přímo v konzoli. Každý měsíc by potom pracovníci Sony měli obcházet všechny domácnosti a kasičky vyprazdňovat. S menším odstupem by měla být dostupná i verze konzole umožňující platbu kreditní kartou.

Upozornění: tento článek je založen na neoficiálních, spekulativních a neověřených informacích. Neberte je proto ani trochu vážně.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A