Herní blesk: PlayStation 3 není herní konzole

Prezident Sony Computer Entertainment prozradil: "PS3 není herní stroj!" * Intel šetří na zaměstnancích, a ti houfně odcházejí * Chystají se Boyzz! - nová obdoba The Sims pro náctileté (dívky) * Chcete znát 10 největších herních pitomostí?
Herní blesk: PlayStation 3 není herní konzole

PS3 není herní konzole!

Magazín GameSport nedávno přinesl překvapivé zjištění! Z rozhovoru s prezidentem herní divize společnosti Sony vyplynula naprosto skandální informace. Připravovaná konzole PlayStation 3 totiž ve skutečnosti NENÍ HERNÍ KONZOLE!  Přesně takhle to samotný Ken Kutaragi řekl a navíc dodal "Nikdy jsme neříkali, že PS3 je herní stroj". Samozřejmě, že okamžitě po oznámení této překvapivé skutečnosti se vyrojily tisíce dohadů na téma "co PS3 vlastně je?". Žádný nich nebyl potvrzen, ani vyvrácen, nicméně Doupěti se z velmi důvěryhodných přímo v japonských továrnách Sony podařilo zjistit, že PS3 je ve skutečnosti domácí kuchyňský robot! Dosud odhalené části (hlavní motor, ovladač) jsou jen slabý odvar toho, co má ještě přijít. K hlavnímu motoru (té malé stříbrné krabičce) PS3 bude totiž možné připojit spoustu různého příslušenství, počínaje troubou na chléb až po speciální mixéry, toastovače a další užitečné doplňky. Všechny je navíc bude možné ovládat bezdrátovým ovladačem.

  

Intel škudlí na zaměstnancích

Kdo by si to byl pomyslel... Největší světový výrobce procesorů, americká firma největšího kalibru, a šetří na vlastních lidech. Intel se rozhodl zkrátit letos všem svým zaměstnancům (od uklízeček po vrcholové manažery) prémie, odepřít mateřské a prodloužené dovolené, zamítnout žádosti o koupi nových kávovarů a elektrických ořezávatek. Není divu, že zaměstnanci jsou naštvaní! Houfně z Intelu odcházejí a zakládají si vlastní společnosti. Kupříkladu Randy Steck, člověk, který stvořil Pentium II, Pentium III a Pentium 4 jde do společnosti Stexar, malé a neznámé, která se teprve chystá vstoupit do světa velkého byznysu. Uklízečka Joanne Smithová si zase zařídila soukromou lokální úklidovou službu, se kterou chce postupně prorazit do celých Spojených Států.

Boyzz! - nová obdoba The Sims

Mutace legendárních The Sims, kteří se prodali v desítkách miliónů kusů, lákají kdejakého vývojáře i vydavatele. Nejnovější projekt podobného ražení nese výstižný název Boyzz a je určen pro všechny náctileté dívky a slečny. Jejich úkolem bude starat se o své svěřence v průběhu středoškolského a později i vysokoškolského studia. Holky, hospody, sport, sex (samozřejmě v cenzurované podobě, aby hra byla vhodná pro kupující už od 15 let) i filozofování nad smyslem života, to všechno má titul Boyzz obsahovat. Zatím není jasné, jakým způsobem hodlají vývojáři všechny tyto herní aspekty ztvárnit, ani jakou laťku obtížnosti se rozhodnou nasadit, nicméně už teď se můžeme těšit na další velmi originální titul.

  

10 největších herních pitomostí

Herní svět se každý den hemží nepřeberným množstvím nových informací. Mediální cirkus dokáže zmást i ty nejotrlejší a nejzkušenější znalce, tím větší je pak zmatení samotných hráčů. Seznam dvaceti nejrozšířenějších bludů v dnešním herním průmyslu sepsali autoři ze stránky příznačně nazvané PointlessWasteofTime. Mezi tyto pitomosti patří mimo jiné představa, že se jednoho dne objeví hra, která bude chytřejší, než hráč; hra, která představí úplně naprosto totálně nový herní žánr, ze kterého se všichni posadí na zadek; anebo propagace hry za pomoci dlouhé týdny renderovaných filmečků, speciálních screenshotů, apod. Mezi dalších 20 kravin patří například bedny ve hrách či vysávaní financí z kapes hráčů za pomoci online her. Víc už si přečtěte sami!

Upozornění: tento článek je založen na neoficiálních, spekulativních a neověřených informacích. Neberte je proto ani trochu vážně

Zdroje: Slashdot, Actiontrip, 1UP, Tiscali, GameSpot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční řežby na všechny způsoby

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční …

V prosinci to vypadá, že se majitelé účtů PS Plus mají na co těšit.

26.  11.  2021 |
Michal Maliarov
Hry zdarmaPlayStation
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

22.  11.  2021 | |91 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Vybrali jsme herní klávesnice a myši pod stromeček. Ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme herní klávesnice a myši pod stromeček…

Dobrá klávesnice a myš jsou pro hraní na PC nezbytně nutné. Vybrali jsme osvědčené modely, se kterými neuděláte chybu.

30.  11.  2021 | |9 N/A
Michal Maliarov
Herní myšHerní klávesnice
Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a lovecký theHunt zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a loveck…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od párty her až po strategie

16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od …

Deskové hry nejsou jen pro nerdy, zvládnou zabavit celou rodinu. Vybrali jsme nejzajímavější deskovky hlavně mezi novinkami, ale i stálicemi, napříč kategoriemi od her pro občasné hráče až po ty náročnější.

22.  11.  2021 | |3 N/A
Vojtěch Malý
Deskové hry
15 tipů na nejlepší pecky pro herní konzole, které si můžete zahrát mezi svátky

15 tipů na nejlepší pecky pro herní konzole, které…

Nejen na PC, ale i na konzolích bylo letos co hrát. Kromě velkých kousků došlo i na pár menších překvapení, které vás přes svátky bez problému zabaví.

27.  11.  2021 | |4 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Komunita už se vrhla na GTA Trilogy. Modeři opravují textury a další detaily

Komunita už se vrhla na GTA Trilogy. Modeři opravu…

Není to tak dlouho po vydání a modeři už mají žně.

28.  11.  2021 | |2 N/A
Michal Maliarov
GTA San AndreasModifikace
Recenze GTA: The Trilogy - Definitive Edition. Remaster, co si za rámeček nedáte

Recenze GTA: The Trilogy - Definitive Edition. Rem…

Vylepšené verze třech legendárních dílů série Grand Theft Auto zněly jako sázka na jistotu, na které se toho nedá moc pokazit. Nakonec to ale dopadlo katastrofou, kterou hráči Rockstaru určitě jen tak neodpustí.

20.  11.  2021 | |10 N/A
Martin Nahodil
GTA Vice CityGTA 3PS5GTA San AndreasRecenze