Herní krásky znovu do Playboye

Loňské číslo magazínu Playboy, ve kterém byly herní hrdinky, bylo velmi úspěšné, není se tak co divit, že se vydavatel rozhodl pro druhé kolo.

Když loni Playboy v jednom svém čísle ukazoval počítačové hrdinky v neherních pózách, úspěch na sebe nenechal čekat a BloodRayne, spolu s články o herním průmyslu, nalákala dostatek čtenářů. Není se tedy co divit, že letos se Playboy snaží tento trik zopakovat a podle vyjádření jeho zástupců je nyní taková konkurence, že mnozí herní vydavatelé museli být odmítnuti.

  
Alexa si moc práce s oblékáním nedává * Tala dvakrát, jednou tedy s kytarou ... * ... a podruhé pózuje 

Kdo se ale dostal na soupisku nejžhavějších herní hrdinek podle časopisu pro pány? Pouze pro dospělé se chtějí ukázat Jacqui (roztleskávačka z Blitz: The League), Carla Valenti (hlavní hrdinka Fahrenheit/Indigo Prophecy), za Darkwatch nastoupí Cassidy a upírka Tala, a Alexa z 50cent Bulletproof. Doplní je ještě hrdinka z God of War (která nejspíš bude vypadat stejně jako ve hře, protože více už svléci nejde), Hellgate: London a samozřejmě nesmí chybět ani kráska z Playboy: The Mansion.

  
Cassidy je prostě zákon * Stejně jako detektivka Carla Valenti * Která pilně posiluje, aby se hráčům líbila

Doupě komentuje: Jak se můžete přesvědčit v našem fóru, některé herní hrdinky si přímo říkají o zařazení do podobných časopisů. Mnohým hráčům pak ani nevadí, že nejsou reálné a rádi si zaslintají. I když, nebuďme pokrytci, koho by nepotěšil ve hře pohled na nereálně krásné tělo, když už zabíjíte stovky draků, abyste mohli princeznu vašeho srdce osvobodit?

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A