Herní show ASUS FINALS už tuto sobotu v Brně

Návštěvníky čekají zápasy ve Starcraft 2 či Quake Live a bohatý doprovodný program.
Herní show ASUS FINALS už tuto sobotu v Brně

V sobotu 10. 12. 2011 od 13 hodin proběhne v Brně závěrečná show 2. ročníku Národních lig v PC hrách, kterou pořádá společnost ASUS ve spolupráci s herním portálem Hitpoint.cz. Hlavním programem budou zápasy nejlepších domácích hráčů strategie StarCraft 2 a střílečky Quake Live, kteří budou bojovat o ceny v hodnotě 80 000 Kč. Návštěvníci si užijí komentovaná utkání promítaná na plátně. 

Připraven bude pestrý doprovodný program. Extrémní taktování procesoru s pomocí tekutého dusíku zajistí opět známé duo českých overclockerů Flank3R a Froxic, kteří se chystají pokořit magickou hranici 7Ghz. Na místě bude své schopnosti předvádět také kapitánka nejlepšího dívčího Counter Strike 1.6 týmu ASUS.Ladies, se kterou budou moci návštěvníci změřit síly v exhibičním duelu. Vyzkoušet si budete moci hry od Comgadu, 3D brýle nebo si zahrát na herním stroji ASUS RoG Tytan. Pro všechny přítomné je v pauzách mezi zápasy připraveno slosování o lákavé ceny a možnost občerstvení.

asus_finals2_final_plakat_web_480.jpg

Na akci je možné si za 100 Kč zakoupit v předprodeji VIP vstupenku, díky které získá majitel občerstvení zdarma a možnost získat podepsaný plakát nebo se účastnit ve slosování o stylová herní trička z internetového obchodu eSubawear. Na místě vás bude akce stát 50 Kč.

V předprodeji jsou k dispozici speciální VIP lístky, které Vám zajistí energy drink Monster zdarma, vstup do sálu mezi prvními, zařazení o slosování o největší ceny a první VIP návštěvníci se mohou dokonce těšit na podepsané plakáty akce od nejlepších hráčů. Na místě bude možné si zakoupit občerstvení a zakoupit upomínkové předměty s herní tématikou.

Místo konání

Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo nám. 6, 658 78 Brno
GPS: Loc: 49°11′54.324″N, 16°36′9.179″E

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A