Herní studia vyjadřují podporu ukrajinskému lidu během invaze Ruska

Současný válečný konflikt na Ukrajině neobešel stranou ani herní průmysl.

Současná válečná situace na Ukrajině nikoho nenechala chladným a svět se spojil, aby nabídl pomocnou ruku a podporu lidem pod tlakem vojenských složek Ruska. Stranou konflikt neobešel ani herní studia, a to jak přímo ukrajinská, tak celosvětová. Všichni vyjádřili svou podporu ukrajinskému lidu a mnozí věnovali nemalé částky na pomoc svým druhům pod společným hashtagem #FuckTheWar

Vyjádřili se všichni velcí i malí hráči herní branže, na Twitteru se můžete dočíst zprávy od studií jako Frogwares, CD Projekt RED, Vostok Games, Bungie, Amanita Design, 4A Games a mnoha dalších. 

Diskuze (6) Další článek: Dragon Age 4 přichází o svého producenta. Na vývoj by to ale vliv mít nemělo

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru