Herní weby začnou hlídat kulturnost hráčů

Doupě se rozhodlo rozšířit svoji působnost na pole kultury. Vše začalo nenápadnou rubrikou módní hlídka v papírovém Doupěti, přerostlo to až v megalomanský nápad udělat dceřinou stránku, která by byla nazvána Poupě. Sloužila by hlavně hráčům k udržení kontaktu s reálným světem, průběžně připomínala nutnost starat se o své blízké a ukazovala vhodné květinové dárky pro přítelkyně. Hráč tak bude mít příjemné zázemí a dostatek klidu na hraní.

Ani jsme nestačili náš plán oznámit a už v redakční poště ležel mail od šéfredaktora nejmenovaného konkurenčního webu. Byli jsme nařčeni z kopírování jejich nápadů, protože v jejich plánech do budoucna se vyskytují dokonce dva kulturní weby pro hráče. La-Scali Plays by měl být průvodcem po divadlech, kde hrají živí lidé a Mlaskali Gamers by měl hráčům pomáhat se zdravou stravou při hraní.

Jak se nám podařilo zjistit, tak se o kulturní vyspělost hráčů začíná starat většina elektronických herních časopisů. Jako nejodvážnější vidíme projekt HonorusWeb, který má prezentovat život mezi horními deseti tisíci. Pokud máte vedle počítače golfové hole, je jasné, kam budou vaše další kroky směřovat. Každopádně už jen fakt, že se herní weby rozhodly starat se o své čtenáře po všech stránkách svědčí o tom, že veškeré fámy o hloupnutí z her jsou naprosto mylné. A nyní už letím koupit růži, přesně jak radí Poupě.

  

Zdroj: Apríl

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce