Heroes 5 konečně v obrazech!

Herní gigant Ubisoft dnes oficiálně oznámil práce na pátém dílu Heroes of Might and Magic, jimž hodlají oživit legendární fantasy sérii firmy 3DO. Jak jsme vás informovali již dříve, Ubisoft si před pádem 3DO stačil zajistit na svět Might and Magic práva, a tak se Heroes 5 dočkáme někdy na začátku příštího roku.

Vývoje se chopilo schopné vývojářské studio Nival Interactive, mající za sebou tituly Blitzkrieg, Silent Storm a Etherlords. Kromě nicneříkajících chvalozpěvů od Ubisoftu, není prozatím nic bližšího o obsahu hry známo, snad jen, že "pětka" bude jako první v sérii oplývat 3D zpracováním. Jak budou legendární Heroes vypadat v polygonovém hávu, tedy bez roztomile kreslené grafiky, si můžete prohlédnout na prvních čtyřech screenshotech. 

   

 

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce