Hired Guns - první dojmy a screenshoty

Remaky jsou dneska v módě. Nejprve to zasáhlo jen film a hudbu, teď se vykrádací trend pomalu přesouvá i do počítačových her. Hired Guns je totiž původně národnosti amigácké.

Obnovená verze Hired Guns kombinuje elementy z 3D stříleček, RPG a taktických her. Vy přebíráte roli velitele speciálního komanda toho času operujícího ve všech možných prostředích (často i tam, kde byste žádné vojenské zásahy nečekali - příkladem budiž podzemní jeskyně). V cestě za vítěznými vavříny se tak dostanete nejen do takových "tradičních" míst jako jsou vědecké laboratoře a tajné vojenské komplexy, ale třeba i do městských ulic, na vesmírné stanice nebo do hloubi již zmiňovaných jeskyní.

     

VR1 se rozhodli pro nasazení enginu Unrealu, který ale bylo potřeba poměrně dost modifikovat, hlavně kvůli přidání více postav, které teď hráč ovládá najednou. Kromě velkého hlavního okna jsou na spodním okraji obrazovky menší okna pro další tři ovládané postavy. Protože se vylepšila umělá inteligence nejen vašeho týmu, ale i protivníků (ti si například v případě nouze přivolají posily), bude se vám větší výběr ve zbraních zatraceně hodit. 17 je docela pěkné číslo, a to teď opravdu nemluvím o počtu úrovní, ale o množství zbraní.

     

Ať už patříte do skupiny lidí, kterým kdysi učarovala původní verze, nebo jste ten typ, co ho zajímá každá hra s přívlastkem "akční", neradujte se předčasně. Vydání se rozhodně neplánuje na tento rok.

     


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce