Historická bojiště v Imperial Glory

Španělská firma Pyro Studios, která na konci minulého století debutovala hitem Commandos, nyní dokončuje práce na své nové strategii. Tentokrát se podíváme do doby kdy Napoleon Bonaparte vládl tehdejším bojištím a anglické karavely brázdily světové oceány. Jako generál stanete v čele britské, francouzské, ruské, pruské a rakousko-uherské armády, přičemž každá bude oplývat unikátními jednotkami.

Podstatou bude pochopitelně válčení na bitevních polích po celém světě; od travnatých plání v Anglii, přes studené pustiny v Rusku, až po rozžhavené pouště v Maroku. Ale nejen bojem se v Imperial Glory budete zabývat, a tak ve svém "denním programu" narazíte na obchodování, diplomacii, management surovin či vývoj nových technologií. Bez těchto věcí, a jejich správné kombinace, vaše impérium velmi rychle padne.

Dnes vám nabízíme devět poutavých screenshotů z této hry, které vás možná přesvědčí vyzkoušet si nedávno vydanou demoverzi. Hratelnou ukázku, obsahující dvě historické bitvy a námořní tutorial, můžete stahovat i z našeho lokálního mirroru.

  

  

  

Zdroj: Worthplaying

Váš názor Další článek: První díl Asheron´s Call se dočká druhého datadisku

Témata článku: , , ,