Historie se opakuje: Half-Life 2 vyjde v září

Stejně jako v loňském roce se po mnoha přesunech ustálilo datum vydání očekávané FPS Half-Life 2 na posledním letním měsíci. Podle posledních informací přímo z Valve to vypadá, že tvůrci opravdu dodrží svůj poslední slib a hru dokončí v prvních srpnových dnech. Na scénu se pak dostane vydavatel Vivendi Universal, který se postará o vylisování CD, výrobu krabic a samozřejmě a hlavně marketing. Gordon Freeman by pak mezi hráče měl být vypuštěn v období od půlky září, spíše ale až koncem měsíce.

  

Zdroj: Gamer´s Hell

Diskuze (3) Další článek: Recenze: Sword Of Mana – klasické japonské RPG

Témata článku: , , , , ,
Aktuality

31. března | Diablo IV vyjde 6. června i v balení s konzolí Xbox Series X. Nejedná se ale o speciální edici konzole, o které se dříve spekulovalo. 
30. března | Live a Live, které původně vyšlo na SNES a následně v předělané podobě na Nintendo Switch, se 27. dubna chystá na PlayStation 4, PlayStation 5 a PC. Už nyní si můžete vyzkoušet demo. 
30. března | Xboxové ovladače z řady Elite Series 2 vyjdou v nových barvách. Modrou a červenou variantu modifikovatelného ovladače si můžete předobjednat s cenovkou 3379 Kč. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC