Hitman 3 dostane příští rok nový obsah. Zahrát si ho budete moci i ve virtuální realitě

Stejně jako předchozí díly podporuje IO Interactive i Hitmana 3 ještě dlouhou dobu po vydání. Dnes oznámili své plány na druhý rok.

I když je Hitman 3 zakončením nové trilogie agenta 47, tak stále neřekl své poslední slovo. Studio IO Interactive ho hodlá podporovat i nadále. Přidávání novinek v rámci druhého roku odstartuje 20. ledna 2022. Nově si Hitmana 3 budete moci na PC projít i ve virtuální realitě. Detaily ohledně toho, jaké headsety budou podporovány, se prý dozvíme blíže k vydání.

Kromě toho jsme se také dozvěděli, že nová trilogie Hitmana přesáhla hranici 50 milionů hráčů s tím, že Hitman 3 je tím nejúspěšnějším dílem v historii série. A příští rok bude moci vypadat ještě lépe, protože dalším přídavkem na PC je podpora ray-tracingu. IO Interactive prý spolupracuje s Intelem na tom, aby na jejich procesorech běžel Hitman 3 ještě lépe a bude podporovat i technologii Variable Rate Shading, která pomáhá s kvalitou vykreslování.

Po stránce obsahu se pak můžete těšit na Elusive Target Arcade, což je nový herní mód, ve kterém na vás čekají těžší výzvy. Tyto Elusive Targety nebudou časově omezené a hráči k nim budou mít přístup permanentně. Stejně jako v případě VR verze se i o Elusive Target Arcade dozvíme více až s blížícím se datem vydání.

Tím ale IO Interactive nekončí. Tohle byl jen náhled na to, co pro příští rok chystají. Na jaře nás prý čeká něco velkého a jak můžete slyšet ve videu, tak připravují i nové mapy, nové příběhové linky i herní módy. Hitman rozhodně z herní scény zatím nehodlá odejít.

Zdroj. IOI

Váš názor Další článek: Mark Cerny v novém videu vysvětluje, jak se vyrábí herní konzole

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Mohli Inuité vyrobit nůž z vlastních zmrzlých exkrementů? Antropologové při experimentu jen „kreslili hnědou pastelkou“

Mohli Inuité vyrobit nůž z vlastních zmrzlých exkrementů? Antropologové při experimentu jen „kreslili hnědou pastelkou“

** Deníky polárníků jsou plné neuvěřitelných příběhů ze života Inuitů ** Některé tvrdí, že dokážou vyrobit ostrý nůž ze zmrzlých exkrementů ** Američtí antropologové to ověřili experimentem

Jaroslav Petr
Archeologie
DJI Mini 3: Nová okřídlená čivava do kabelky. Nemá pokročilé funkce jako Pro, ale je mnohem levnější

DJI Mini 3: Nová okřídlená čivava do kabelky. Nemá pokročilé funkce jako Pro, ale je mnohem levnější

** DJI na jaře představilo Mini 3 Pro s autopilotem ** Na konec roku si nechalo jeho ořezanou verzi ** Chybí 4K@60 a právě autopilot, ale cena začíná na 439 eurech

Jakub Čížek
DJIDrony

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách