Hitovka Vampire Survivors se chystá na vydání plné verze. Její vývoj ale nekončí

Chystá se například port do nového enginu.

Rogue-like akce Vampire Survivors přišla na Steam v předběžném přístupu před necelým rokem a za tu dobu prodala několik milionů kopií. Funguje přitom na velmi jednoduchém konceptu. Ovládáte pohyb postavy, vybíráte pro ni vylepšení, ale útoky se provádějí samy. Proti hordám nepřátel musíte vydržet až do samotného konce. Už 20. října hra vyjde na Steamu v plné verzi.

Veškerý obsah, který byl pro hru podle původní roadmapy v plánu, do ní už přibyl v jednom z minulých updatů. Vývojář si novinky, které přijdou s verzí 1.0 nechává zatím pro sebe. Odhalování začne od 7. října na sociálních sítích hry. Mimo jiné můžeme očekávat podporu dalších jazyků. Čeština mezi nimi ale zatím chybí.

I po vydání plné verze se počítá s předěláním do nového enginu, což by mělo proběhnout ještě do konce roku. Nemusíte se bát, že byste tak přišli o svůj postup, vše bude převedeno do nové verze. S tímto oznámením také padlo, že je v přípravě hromada dalších novinek, takže fanoušci Vampire Survivors se mají na co těšit.

Zdroj: Steam

Váš názor Další článek: Recenze hry Alfred Hitchcock: Vertigo. Psychologický thriller zaujme více jako film než hra

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách