Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v lednu 2022: God of War na PC, Pokémon a další

Začátek letošního roku vypadá pěkně nabitě. V prvním měsíci budou mít žně hlavně PCčkáři.

Dead Cells: The Queen and the Sea

  • Datum vydání: 6. leden
  • Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch

Plošinovkový rogue-like Dead Cells už je sice pár let stará záležitost, ale vývojáři od ní stále nedávají ruce pryč. Hned první týden v novém roce nám nadělí další nový obsah ve formě DLC. Jak už jeho název napovídá, postavíme se v něm proti potvorám z mořských hlubin.

Mezi nové lokace patří prohnilý koráb, skrz který se můžete dostat až na vrchol majáku, kde na vás dle slov vývojářů čeká doposud nejtěžší nepřítel. Možná, že po jeho porážce se vám konečně povede uniknout z tohoto bohem zapomenutého ostrova.

e1c449d9-9422-4984-9b7b-128973b0a92bdbb8ee6c-3538-4174-bf8f-9602992315ded08f238f-a4e5-49a6-a3f8-1f497564083d

Kromě nových nepřátel a lokací se můžete těšit také na 9 nových zbraní, mezi které patří trojzubec, pirátský hák a do své výbavy můžete zařadit i vrhacího žraloka. Spolu s tím do hry přibyde také několik nových outfitů pro vaši postavu.

Diskuze (9) Další článek: Grafici Elden Ringu se cítí být pod tlakem kvůli remaku Demon's Souls

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

** Odolný telefon dnes nemusí stát mnoho ** Robustní novinka od BlackView nestojí ani tři tisíce **Nenáročným uživatelům zřejmě nic podstatného chybět nebude

Martin Chroust
BlackViewZvýšená odolnostSmartphony
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Recenze hry Need for Speed Unbound. Městské závody v graffiti stylu

Recenze hry Need for Speed Unbound. Městské závody v graffiti stylu

Vydavatelství EA se nás již po pětadvacáté pokouší oslnit zbrusu novým přídavkem do série známých městských závodu, a to pod titulem Need for Speed Unbound, tentokrát pod taktovkou Crirterionu.

Michal Polok
Need for Speed UnboundPS5Recenze
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách