Hity na cestě: Jaké hry si zahrajete v listopadu 2021. Call of Duty, Battlefield a další

Podzimní sezóna je v plném proudu a můžete se tedy těšit na příchod nových dílů velkých značek na poli různorodých žánrů. Největší pozornost si jistě uzme Activision a EA, ale i pro nehráče FPS stříleček se toho v listopadu najde dost.

Just Dance 2022

  • Datum vydání: 4. listopadu
  • Platformy: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X, Nintendo Switch

Ani letos se neobejdeme bez nového ročníku taneční série Just Dance od Ubisoftu. Můžete se těšit na více než 40 nových skladeb, které se neustále umísťují na vrchních příčkách žebříčku popularity. Tím hlavním lákadlem má být v tomto roce spolupráce s Todrickem Hallem, který si pro hru připravil speciální verzi jednoho ze svých hitů.

Knihovnu skladeb si i v Just Dance 2022 budete moci rozšířit díky Just Dance Unlimited. To funguje na bázi měsíčního předplatného a skrz něj máte přístup k více než 700 skladbám. Jejich počet se v budoucnu ještě bude rozšiřovat. První měsíc dostanete se hrou zdarma, dále už budete muset platit zhruba 100 Kč měsíčně.

a41749a4-f4ad-446a-9c79-bfff645acb70be77986e-98be-4531-bf77-a698717aacba75a4717d-3769-48d1-b9cd-63aa2e985707

Jinak se toho v Just Dance moc výrazně nemění. Můžete si tvořit vlastní playlisty a tancovat s přáteli v kooperaci. Největším lákadlem pro nový ročník jsou tak jako vždy nové populární skladby. Kromě výše zmíněné spolupráce v Just Dance 2022 najdete také písničky od Imagine Dragons, Lady Gaga nebo Nicki Minaj.

Váš názor Další článek: Kena: Bridge of Spirits vylepšuje fotomód a podporu širokoúhlých monitorů

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Přehled zařízení, která dostanou Android 13. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 13. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Update na Android 13 očekávají majitelé mnoha zařízení ** V tomto přehledu se dozvíte, kdy dorazí i do vašeho telefonu ** Článek průběžně aktualizujeme, výrobce řadíme podle abecedy

Martin Chroust
Android 13Aktualizace softwaru

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách