Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Na závěr roku letos moc velkých pecek nemáme. Čeká nás pořádně nabitý závěr zimy a začátek jara a v mezičase můžete dát šanci některým z menších kousků.

Solar Ash

  • Datum vydání: 2. prosince
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5

Tvůrci akce Hyper Light Drifter si i tentokrát připravili rychlou barevnou akci. Rychlost je celkově důležitou součástí hry. V hlavní roli je Rey, která se vydává na mimozemské planety, kde hledá zdroje, artefakty a další všemožná tajemství. Aby to měla s průzkumem jednodušší, tak se díky své výbavě pohybuje velmi rychle a dokáže skákat výš než obyčejný člověk.

Její planeta se řítí do záhuby. Blíží se k ní totiž černá díra známá jako Ultra Void a právě Rey se ji snaží zachránit. Hlavní náplní hry je překonávání překážek a ovládnutí pohybu hlavní postavy k dokonalosti, aby nikdy neztratila nic ze své rychlosti. Dojde ale i na střety s nepřáteli.

d4594142-f209-4ace-9813-34319d0263ac2a2eda3b-31e5-456a-b415-adc6e39af81ed2ddd02c-1271-41d5-a270-a9ee013daf6c

Do Solar Ash jsme se měli původně pustit už před několika měsíci, ale stejně jako spousta dalších her v letošním roce byl i tento projekt odložen. Prosincové vydání by už ale nic nemělo ohrozit. Předchozí hra studia Annapurna Games je velmi populární indie záležitostí a doufáme, že Solar Ash na tom bude s kvalitou podobně.

Diskuze (1) Další článek: Warframe představuje největší příběhovou expanzi v novém traileru spolu s datem vydání

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Vypadá jako iPhone 14 Pro Max, ale zdání klame. Čínská kopie však stojí jen dvacetinu toho, co originál

Vypadá jako iPhone 14 Pro Max, ale zdání klame. Čínská kopie však stojí jen dvacetinu toho, co originál

** Kopii iPhonu 14 Pro Max dnes pořídíte o 90% levněji, než originál ** Krabička je stejná, telefon má samozřejmě jiný hardware i výkon ** I přesto máte pocit, že držíte skutečný iPhone

Martin Chroust
ČínaKopie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách