Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v únoru 2022: Elden Ring, Dying Light 2 a další

Hned na začátek roku vychází několik očekávaných pecek. vyberete si v únorové nabídce?

Life is Strange: Remastered Collection

  • Datum vydání: 1. února
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X

Na podzim loňského roku jsme dostali zcela nový příběh ze série příběhových adventur Life is Strange. Teď se ale vrátíme do minulosti. První série mezi hráči stále patří k tomu nejoblíbenějšímu. Příběh Max a Chloe si budete moci prožít znovu ve výrazně vylepšené podobě rovnou i s přídavkem Before the Storm.

U většiny remasterů bývá zvykem, že se vylepšuje pouze grafika a rozlišení. Life is Strange v této kolekci zapracovalo i na animacích postav a nasvětlení. Už v době původního vydání nepatřilo mezi nejlépe vypadající hry, takže tyto změny mu jistě prospějí. Tentokrát už nebudete muset čekat na vydávání jednotlivých epizod. Od tohoto stylu Dontnod naštěstí upustil, a tak si můžete projít rovnou celý příběh.

5a8ae823-4bdd-47ec-ad2e-738e4063648e7110bbf4-8c77-4ab6-a90c-7f72a6922fd3295e0a8c-d1de-48cd-944d-fc306c44e8cc

Změny se nedotkly jen vzhledu. Vývojáři upravili i některé hádanky, takže i ti z vás, kteří mají originál za sebou, tady mohou narazit na něco nového. Schopnosti Max by se ale nijak měnit neměly. Pokud jste plánovali hrát na Switchi, tak si ještě pár měsíců budete muset počkat. Na tuto platformu totiž kolekce byla odložena bez konkrétního data vydání.

Váš názor Další článek: Rok akvizicí pokračuje. Sony kupuje studio Bungie, tvůrce sci-fi hitů Halo a Destiny

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,